Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 2x600W | Original Amnesia


Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 tygodnie później...

Nie przesadzajcie koledzy z tą legędą bo prawdziwe legendy to każdy z Was którzy tu jesteście,ci którzy tu przyjdą i ci którzy z tad odeszli bo się popstrykali o bzdety,poobrażali.Sam czerpałem tu wiedze od osób których tu już nie ma i dzięki nim pojołem czym jest indoor.To im zawdzięczam do czego doszłem i jaki progres poczyniłem i to samo widzę w niektórych z was wszystkich na forum no może z malym wyjątkiem ostatniego osobnika któey groził mi i innym bo okazał się ch... nie growerem.Dla mnie to wy jesteście legędą tego forum wszyscy i widok zadowolonych roślon i szcześliwych ich właścicieli,Uśmiech na twarzy ludzi którzy mają w swoim otoczeniu chorych dla których jest to lekarstwo by choć mogli godnie i bez bólu czekać wyleczenia lub spokojniejszego oczekiwania na to co nieuniknione :( ja w karzdym z Was widzę tąsamą cząstkę która nas tu łączy,cieszy,fascynuje i którą karzdy z nas podziwia to Boskie Zielę ;) Dzięki i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+