Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250W | Super Skunk


Mr.Szatan

Recommended Posts

UP! dzisiaj rzut okiem na ogólną sytuacje i na każdego badyla z osobna. Dzisiaj podlałem. Da się zauważyć że jedna lub dwie rośliny są jasniejsze od innych myślę, że następnym razem będe podlewał już z nawozami w dawce 1/4 proponowanej dawki przez producenta nawozów. Poradźcie też kiedy ewentualnie szykować się na rozpoczynanie kwitnięcia oraz wyraźcie swoje opinie czy oby na 19dzień nie jest tego za mało. Pozdrawiam

ogol2

ogol1

bokiem2

bokiem1

9

8

7

6

5

4

3

2

1

takie O

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

praktycznie możesz już przełączać, bo widać z góry że już zajęły całą powierzchnie donicy. Wszystko ładnie. To że jakieś są ciut jaśniejsze, to nic nie znaczy. Z fartem do końca ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hi2per a czy będzie to miało wpływ na wysokość finalną rośliny jeżeli bym je przetrzymał dłużej? pytam bo mam te 1.7m odliczając wiszącą lampę (około 30cm od stropu) i te 23cm doniczki to mam do wykożystania 120cm na rośliny. Gdzies tam czytałem że podczas kwitnienia rośliny mogą potroić swoją wielkość. Zakładając na oko że mają około 20cm to potroją do 60-70cm. Daje to 50cm wolnej przestrzeni. A gdyby poszły wyżej to i plon byłby większy? Poprawcie mnie jak źle myśle.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

muszę poczytać o tej siatce. Przypominam, że jestem pierwszakiem w growach  :P potrzymam do niedzieli. Teraz zastanawia mnie sam rytuał przejścia na flo. Rozumiem że zmieniam go w moim wypadku po 12 godzinach świecenia nie daje już 5.5 ciemni tylko 13 a następne świecenie daję już 11 godzin i 13 ciemni. Dalej tak jak pisaliście co tydzień skracam świecenie o 15min bądź co 2 tygodnie o 30min.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hi2per a czy będzie to miało wpływ na wysokość finalną rośliny jeżeli bym je przetrzymał dłużej?

 

Prawda, ale wysokość nie oznacza większych plonów tylko że doły będziesz wyżej czyścił z popkornu i staroci. Zobacz jak na wykresie jak moc hps 250 spada wraz z rosnącą z odległością i do tego zasłanianie liści i będziesz wiedział dlaczego. Według mnie rośliny jakie najkorzystniej przy tym zestawie byłoby uzyskać to 50-80cm wysokości - zależy od zagęszczenia. U mnie najwyższe  mają około 60cm i uważam że to bardzo dużo i równie dobrze mogę celować w 40cm żeby ten sam zbiór uzyskać.Im większe zagęszczenie, tym niższe rośliny można uprawiać z tymi samymi rezultatami

Poczekaj do niedzieli, jak chcesz, teraz trochę w boki pójdzie.

 

Świetną masz odmianę jak na 1szy grow., wybór chyba najlepszy.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

I tu sie zgadzam z @Dzik. masz tam tylko 250w wiec nie przeswietli dolnych partii. bedziesz musial skubac te odrosty z dolu co ciagna do swiatla zeby topy glowne przejely inicjatywe... pozdro...

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+