Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 250W | Super Skunk


Mr.Szatan

Recommended Posts

No stary możesz to sprzedawac :D 4 belki + siatka i mocowania i pchasz na alegro :D jak jest 8-10 cm to zostaw  jak jest :) jak przelaczysz na kwitnienie to jeszcze 4 tyg spokojnie beda sie pieły w góre wiec spokojnie wypelnisz cala siatke. Tylko codziennie tam zagladaj i te ktore przerastaja siatkę zawijajj pod nia!!! jak sie spoznisz a jakis top przerosnie siatke za bardzo to juz Ci bedzie ciezko zawinac topa nie uszkadzajac go. Powodzenia Narazie wszystko wyglada wzorowo!!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ok więc tak. dziś jest 23 dzień od tąd jak się pokazały. Po fazie świecenia jaka wlasnie trwa nastanie 13h ciemnicy , a wiec oficjanie zaczniemy FLO!! Siatka podwieszona 8-10 cm od szczytów. Widoczek pod siatunią:

DSC03996

 

tutaj macie przykładową roślinke z boxa:

DSC03995

 

a tutaj roślinkę na której chciałbym aby ktoś z was zaznaczył mi które liście będą w przyszłości ucinane. Zaznaczyłem jeden z nich ponieważ się kładzie i zastanawiam się czym to jest spowodowane.

DSC03992

DSC03990

DSC03989

DSC03991

 

Generalne pytanie - Według jakich kryteriów wybierać liście do usunięcia a jakie ciągnąć po siatce? 

miłoby było jakby ktoś użył jakiejś fotki z forum bądź ze swojego loga i zaznaczył które liście usuwał i dlaczego. Zależy mi bowiem aby nie tylko ktoś mi pokazał które ale chcę posiadać tajemną wiedzę na ten temat :)

 

A tutaj mam takie zjawisko :P pasażer na gape :D 

DSC03994

 

POZDRO!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gitara. Te dolne liście co zaznaczyles same niedlugo odpadna. Zasada jest taka wszystko co pod siatka zostanie jest do usuniecia  w 2 tyg kwitnienia juz bedziesz widzial co jzostalo do 3 tyg usuniesz wszystko pozniej juz nic nie ruszaj. Moze znajde jakies foty na necie to Ci podesle.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Elo,

Nie ucinaj lisci a juz napewno nie teraz i nie jak sa zdrowe za kilka tygodni mozesz po malu je (te

dolne ) sciac jak zaczna sie przbarwiac ( czytaj roslina zacznie je sama usmiercac) .

liscie to panele sloneczne , elektrownie tej magicznej rosliny.

Sa die teorie:

1. Obcinac po kilka i systematycznie po przelaczeniu fotoperiodu najstarsze alee nie za duzo.

2.nie dotykac i nie obrywac zdrowych lisci.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

OK MH zamienione na Phytolite HPS Bloom 250W w programator wprowadzone zmiany i zaczęło sie pierwsze 13h ciemni ;)

W niedziele podlanie Biobizz: Grow-0.5ml/L ,Bloom 0.25ml/L, TOP-MAX 0.25ml/L. Dokładnie ćwierć dawki podanej przez producenta w odniesieniu do gleby typu LIGHT-MIX jaką posiadam. Dziś na shoutboxie troche poplotkowałem i różnie mi Państwo doradzają. Jedni Main Lining inni cośtam cośtam itd. Generalnie mam mix we łbie. Miałbym prośbę jak już coś mi polecicie to nie w postaci - "rób FIM" tylko ewentualnie co zaobserwowaliście u siebie na metodzie którą będziecie polecać. Pozwoli mi to zrozumieć istotę danego treningu a i wzbogaci o doświadczenia bo powrzechnie wiadomo że najlepiej uczyć się na błędach cudzych :P PEACE!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam UP!. Wczoraj podlane mieszanką jak w poprzednim moim poście. Rzućcie okiem:)

1111

2222

3333

4444

5555

666

7777

88888

 

roślinki troche podskoczyły. Powoli zbliżają się do siatki, niektóre już mają z nią kontakt.

Wilgotność i temp (świecimi/ciemno)     60-68%/50-54%      27.5/21.4-22.2

To tyle jeżeli chodzi o temat - mam jeszcze mały offtop. Napiszcie mi proszę czy na tym zdjęciu:

post

Roślina jest puszczona w siatke tylko z naginaniem? Interesuje mnie konkretnie czy struktura jaką ma ta roślina poniżej siatki powstała na skutek naginania. Jest w niej sporo odnóg topów. Jako że jestem totalnym laikiem interesuje mnie czy są to zmasowane łodygi liści które pięły się w górę i tworzą topy, czy może jest to efektem przycinania? Interesuje mnei to ponieważ chciałbym uzyskać w moim kantorku podobną strukturę nad siatką, oczywiście odpowiednio pomniejszoną ilość topów jako że roślin jest 9 a nie 1 :) dzięki za info pozdrawiam!

 

 

AHA! przypomniałem sobie zdjęcie jest z obniżoną siatką. bo się zakręciłem:p Siatka troszke podniesiona w porównaniu do ostatnich zdjęć - doszedłem do wniosku, że będzie lepiej mieć w późniejszym czasie troszke więcej miejsca na dole. Obecnie jest 9cm od szczytu najwyższego.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zostaw siatke na 30 cm :) Ta roślina na zdjęciu jak zreszta widac byla tylko naginana.prowadz topy pod siatka tak zeby zapelnic caly ekran jak juz to zrobisz daj im rosnac w góre wszystko pod siatka wytnij (jak bedzie za gesto to tez pare odgalezien mozesz usunac zeby nie zabieraly sobie swiatla) Narazie pieknie to wyglada! oby tak do harvestu!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+