Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250W | Super Skunk


Mr.Szatan

Recommended Posts

Głupcze nie myśl tyle tylko czytaj ze zrozumieniem :P Siatka zastepuje LST (dzieki niej wykorzystujesz 100% powierzchni boksa)  Rośliny przełączone na kwitnienie zaczynaja bardzo szybko rosnac wiec za pare dni juz bedziesz miał busz. Nie kombinuj bo zepsujesz ;)

ps: Teraz skup sie na tym żeby dobrze prowadzic topy po siatcke! Nie jest to proste trzeba troche pomyslec i zrobic to z głową ;) Mi za pierwszym razem słabo poszlo ale miałem ta kupnna elastyczna siatke z growshopu 120x240 Straszna tragedia nie polecam. Pozatym mialem dojscie do roslin tylko z jednej strony to tez utrudnilo w znaczacy sposob nie mowiac juz o recznym podlewaniu :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ale wtedy będe miał jeden stożek wzrostu w każdej roślinie a co za tym idzie jeden top główny i reszta mniejszych tak? hrhr "głupcze" dawno tego nie slyszalem xD

 

ps: Teraz skup sie na tym żeby dobrze prowadzic topy po siatcke! Nie jest to proste trzeba troche pomyslec i zrobic to z głową ;) Mi za pierwszym razem słabo poszlo ale miałem ta kupnna elastyczna siatke z growshopu 120x240 Straszna tragedia nie polecam. Pozatym mialem dojscie do roslin tylko z jednej strony to tez utrudnilo w znaczacy sposob nie mowiac juz o recznym podlewaniu :)

 

wiesz w czym jest problem?;p  wydaje mi się że ja nie do końca wiem co to jest ten TOP ;p  bo ja tu tylko widze ten stożek główny i liście hehe

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ok więc zdecydowałem się iść za instrukcją którą zlinkował Bio ;) w związku z tym wykonałem topping i oto zdjęcia PO ;)

11

22

55

 
nie bede fotografował każdej - wrzucam jedną na przykład ;) pozdro !

 

 

EDIT: co zrobić użytecznego z tym co odciąłem? będzie klepało jak zjem/spale? :P 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+