Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 250W | Super Skunk


Mr.Szatan

Recommended Posts

Siatka na wysokości 30 cm ale polecam Ci sztywna siatke te do kupienia w growszopach ze sznurków rościągliwych są drogie i  ch****e! nie pokrywaja calej powierzchni. Czekasz jak Ci sie ekran zapełni w 3/4 i przelączasz na kwitnienie ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

zmontowałem 4 deski w kwadrat i polozylem na niego siatke plastikową oczko 5x5cm przy czym  jest sztywna jak pisior księdza na rekolekcjach :laugh: . Po południu wkleję zdjęcia. Ważna kwestia techniczna: czy teraz gdy będę dawał siatkę doniczki będę musiał rozłożyć dalej od siebie? w obecnej chwili są najbliżej siebie jak tylko się da powód jest prosty - najbanalniejszy odbłyśnik. Druga sprawa odnosnie tych 30cm - 30 cm od czego? od doniczki czy może od obecnego szczytu, czy może znów od poziomu gleby? rozumiem że siatka musi być w takiej odległości żebym mógł w miare bezproblemowo podlewać panie. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

30cm od doniczki. Bedzie Ci latwiej podlewac jak masz dostep do boxa z 2 stron. Mozesz je porozkladac rownomiernie po powierzchni latwiej Ci bedzie je trenowac pod siatka zeby ja rownomiernie zapelnic ;) montuj siatke i przelaczaj odrazu na kwitnienie. Ja 2 razy popelnilem blad z za dlugim wegiem na siatce i mialem dziesiatki malych topow zamiast zamiast kilkunastu wielkich pal ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

DSC03967

DSC03966

DSC03965

 

Siatka podwieszona 30cm nad doniczkami. Zajebiście ważne pytanie - co teraz?;p Jeżeli w miare szybko mi odpiszecie to możliwe że po obecnej ciemni będziemy już stosowali Żarówke i FP na FLO. Jeżeli nie to flo zaczniemy dopiero po jutrzejszej sesji "jasności". 

Przy następnym podlaniu (już z nawozem) dosypie ziemi tak jak radził SmakMaroka. Zauważyłem, że liście z dołu nawet podczas świecenia oklapują na glebe - nie całe ale koniuszkami - efekt kładzenia sie na ziemie. Czy to są liście które trzeba usuwać? Zanotowałem też, że w miare rozrostu gleba dłużej jest wilgotna - liście rzucają cień na glebe i wolniej wysycha, a przynajmniej ta wierzchnia warstwa.PEACE

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zrób jeszcze fote pod siatka żebyśmy widzieli ile im brakuje do siatki. Wydaje mi sie że troche za wysoko jest, te 30 cm od czego mierzyłes? Porozstawiaj doniczki na całej powierzchni zjedz z siatka do 20cm i od jutra niech ida na kwitnienie ;) ps. zajebista ta siateczka! profesjonalna robota!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Od roślin do siatki jest jakieś 8-10cm, czyli jak obniże do 20cm to już cośtam przez siatkę przejdzie. 30cm mierzone od szczytu doniczki. Zdjęcia dam z etapu gdy hps świeci bo teraz Gie widać. Jutro ostatnie dopieszczenie siatki. Machnę więcej zdjęć- od razu ujme te liście o których mówiłem 2 posty wyżej. BIO dz hehe moze zaczne wykonywac takie na zamowienie ;P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+