Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250W | Super Skunk


Recommended Posts

Panie Mr...... może zmieni Pan ksywke na coś bardziej pozytywnego ? Nie za dużo zła już na świecie ? wszędzie widzimy jego uczynki Głupie jest nazywanie się tak jak on ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam zgłaszam sprawy które mnie nurtują obecnie jak również daję wam rzucić okiem na to co się dzieje ;)

1!   Ważna sprawa: zastanawiałem się nad temperaturą - a mianowicie czy te temperatury idealne np 24stopnie które podajemy w logach są to temperatury powietrza w boxach, czy może jest to temperatura jaką ma mieć roślina. Zastanowiło mnie to ponieważ zmieniłem na wczorajszy dzień położenie czujnika stacji pogody - położyłem go na rantach donic w pozycji leżącej. Czujnik zanotował temperaturę w zakresie 29.1-30.8 przy czym ten sam czujnik w tych samych warunkach lecz w pozycji pionowej (zaczepiony o narożną rurkę konstrukcji boxa) wskazuje temperaturę w zakresach 25.6-26.8. Obserwując to naszła mnie myśl czy oby przypadkiem nie prażę roślin zbytnio. Zdaję sobie sprawę że czujnik jest z materiału, który się nagrzewa i może on osiągnąć wyższą temp niż roślina (na mój rozum odparowywują to ciepło) ale chciałbym aby fachowcy growerzy coś mina ten temat przybliżyli, a konkretnie czy mam się czego obawiać i czy powinienem podjąć jakies kroki aby czujnik "na leżąco, na doniczkach" odczuwał niższą temperaturę. Jeżeli tak to - w jaki sposób.

 

2!  Poniżej dodam fotki "anomalii" w moim rozumieniu czyli to co sprawia że laik Szatan panikuje. 

a) na tym liściu zauważyłem kropki żółci - co mogą oznaczać?

1

B) liść pierwotny z jakimś czymś - co to jest?/co to oznacza ;p

123

c)tego listka wygina jak po mefedronie ;p łaj?;p

12

 
a tutaj ogólna sytuacja: 

1234

 
 
poprzednią pozycję czujnika stacji pogody możecie zaobserować w poprzednich fotkach.
Dziękuje za poświęcony mi czas wszytskim którzy pomagają, gnjoną etc. PEACE!!

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

zakryj czujnik biała kartką żeby nie padalo na niego światło wtedy będziesz miał właściwy odczyt ;)

Ale nędzny Szatanie widze że żle sie dzieje w boksie :( na zdjeciu a,b i c widac ze cos jest z genami kiedys tez tak mialem :/ na twoim miejscu zalalbym wszystko betonem i poczekał z rok żeby klątwa usychających i wykręconych liści odeszła. Ale głowa do góry za rok spróbujesz jeszcze raz! 

Trzymaj sie 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+