Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 250W | Super Skunk


Recommended Posts

pytanie techniczne: czy jak już wszystkie wylazły to lampę powinienem obniżyć na odległość ok 40cm od szczytów? czy skoro rosną tak jak jest teraz to zostawić na obecnej wysokości ( około 60cm). Dodam ze temperatura utrzymuje się dobra - świecenie 24.8-25.2(czasami skoczy nawet do 27) ciemnia 20.5-21. Z wilgotnością raczej nie ma problemów - świecenie 70%+-3% , ciemnia 34-42%.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ze mną jak z dzieckiem - piszesz i masz ;p 

komu bliżej bro?

komu bro?

garden

 

ta w środku to moja najsłabsza pietrucha. Widać to już było na etapie kieliszkowym. Gdy wszystkie wrzucałem już w kubki bo miały kiełki ta nie wykazywała nawet oznak jakiegokolwiek postępu z nasionem ani kiełka ani pęknięcia ani jakiegoś wybrzuszenia na seedzie. Teraz mogę się przyznać, że zafundowałem jej "precrushing" w mojej jamie ustnej i chyba będzie żyła ;p Co do zdjęć - dopiero na fotkach zauważyłem, że tacka z kubkami nie leży centralnie pod lampą - poprawiłem i przesunąłem tackę w prawo;) jednak dobrze zrobić czasem zdjęcie xD PEACE!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+