Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250W | Super Skunk


Recommended Posts

no więc: 2 dzień leżenia w wacikach. dzisiaj zmieniłem waciki. Wrzucę wam fotkę, gdyż wydaje mi się że jedna pestka popełniła samobójstwo. Dodam że waciki podkraplam co jakis czas, tak żeby nie pływały oczywiście ale żeby były mokre. 2 sztuki mają już dłuższe suty około 2mm. Pytanie - czy czekać aż innym te suty też do około 2mm wyskoczą czy te które już owe 2mm osiągnęły sadzić w kubki?

jeden się załamał?

o właśnie ta ;/
 
poza tym wasze rady skutkują tym że klimat jest w 90% opanowany (5% to otwieranie okna gdy w pokoju i boxie robi się za ciepło, kolejne 5% -dolewanie wody do nawilżacza :P). w ciemni wskazania były: 21stopni i 43%potu, naświetlanie : 27.5-28.2 ciepła oraz 68-73% potu. także raczej nie ma tragedii.Peace!
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

tak kombinowałem że nie bedzie z tego nic dobrego - idzie do kibla ;p jeżeli jeszcze ktoś mi poleci przesadzać już do kubków to tak uczynię. Na razie jeszcze chyba wolałbym poczekać z dzień. Środki nawozowe jakimi dysponuję to tylko ten try pack więc chyba tam nic na puszczanie korzeni nie ma (jeżeli jestem w błędzie to mnie poprawcie). także chyba jeszcze poczekam dzień.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ok zabieram się za wrzucanie do kubków. Moje pytanie brzmi - w jakich warunkach przechowywać kubeczki z seedami? konkretnie czy już wrzucić je do boxa i zostawić bez oświetlenia ale trzymać wilgotność np koło 70%? z tym że temperatura spada tam do około 19.5-20 stopni co wydaje mi się jednak za mało o te 2-3 stopnie, poprawcie mnie jeśli się myle. Jeżeli lipa to poradźcie inne miejsce w mieszkaniu. 

 

Co do kubeczków: ziemie wsypać na luźno czy uklepać ją troszke? wiem, że seeda trzeba przysypać i delikatnie przyklepać. Także czekam na wasze mądrości. Peace!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+