Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 250W | Super Skunk


Mr.Szatan

Recommended Posts

hehe :D nie no ziom ja wszystko ze swietym spokojem ;)  chciałbym byc przewrazliwiony ale niestety fakty sa takie ze swiat schodzi na psy.

Moze pokusisz sie na 250w na 4 ostatnie tygodnie kwitnienia ? Czy nie masz takiej opcji ? 

 

Ale topping to chyba na weg. On już ma przełączone na flo. Nic nie szkodzi? Kiedy najlepiej obciąć stożek wz. ?

Tak przycina sie na wegu ale to bylo chyba dzien po przelaczeniu :) zanim rosliny przejda w stan kwitnienia minie z tydzien. 

 

ps. Staraj sie czesto zdjecia robic np co 2 dni zebysmy widzieli co tam sie dzieje i mogli radzic ;) Chciałbym same takie growlogi ogladac jak Twoj (czysto i przejrzyscie) zeby polowa ludzii tak prowadzila logi to bylby sukces piona ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki MJ_Mouse. 

Dzisiaj bez fot bo kabelek się gdzieś zapodział :P

Pytanie techniczne - gdzie umieszczacie swoje nawilżacze? Zauważyłem, że skleiły się 2 liście z 2 różnych roślin. Delikatnie je odkleiłem od siebie i sprawdziłem co je spajało - bezwonna woda. Wydaje mi się, że źle jest umiejscowiony bo na poziomie doniczek jak już rozejdą się liście na boki - co powoli następuje to będzei para leciała bezpośrednio na liście jednej lub dwóch roślin. Zastanawiam się czy nie zrobić jakiejś huśtawki dla nawilżacza. Wentylator chyba też przerobie sposób montażu w boxie. Obecnie jest na klipsie ale chyba zdejme klips i stójkę i podwieszę go na samym przewodzie ewentualnie na sznurku. Dodam że co kilka dni zmieniam narożniki w których wisi wentyl co by inne roślinki też troszkę mocniejszego zefirku doznały ;) Peace!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

AVE! wilgotność bez nawilżacza sprawdzę jutro - wydaje mi sie ze bedzie za niska z racji ze w pokoju mam okolo 30%.

Liscie sie nie zwijaja czyli raczej lipy nie ma. Dodaje UP rzut oka na wszystko. Dwa zdjęcia będą pokazywały stożki po przycięciu - w zasadzie oprócz "zalakowania" rany nic tam się na moje oko nie dzieje - a chyba powinno?! Jedno będzie przedstawiało liść który nie wiedzieć czemu dostał dziurek. A na jednym prezentuje to co mam troszkę niżej do tego zdjęcia pytanie - czy te male listeczki będą usuwane w przyszłości czy ma tak tłoczno zostać ?:) Pozdrawiam all !

 

Box

All Top

All

Po fim1

Po Fim 2

doly

dziurki

 

enjoj!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+