Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Marsz Wyzwolenia Konopi 2009


saba

Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W pewnym stopniu wygralismy. Szedlem z blantem w tym olbrzymim tlumie widzialem jednosc miedzy dresami, rastuchami czy punkami, ktorzy kopcac blanta skandowali a obok szla policja i nie miala mozliwosci nikogo zawinac. Miasto bylo zablokowane wiec ludzie tez zwrocili na to uwage, szczegolnie mieszkajacy przy ulicach ktorymi szlismy (kazdy kto z balkonu przygladal sie nie zostal pominiety przez tlum:D)

Ps. Cos kojarze ze w tlumie dziennikarz RMF FM prowadzil relacje i konkursy;p

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

kur.wa rece opadaja

biore telefon i bede dzwonil do tvnu zeby mi wytlumaczyli dlaczego są relacje z karmienia żubrów w parku narodowym i i kazde slowo kazdego posla do mnie dociera w ciagu 5 minut a o marszu nic.

moze mi od razu powiedzą czemu jest tak ze jak kilku pedałów sie przebiegnie przez miasto to wszystkie media o tym napier.dalają kilka miesięcy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

pod fono klubem zebrala sie garstka 30-40 i poszła pod sejm(też tam byłem) po 20-30min zajechało 10 suk i najpierw patrzyli sie nan nas a potem otoczyli nas i powineli, mi udalo sie uciec. ale bylo zajebiscie

a szłyszałem jeszcze ze rano przed marszem powineli ekipe trawka.org

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a szłyszałem jeszcze ze rano przed marszem powineli ekipe trawka.org

no właśnie co się działo? bo ja byłem w wawie już o 6 rano, co jakiś czas kółko w okół pkin ale nikogo nie spotkałem...

wkur***o mnie to jak policja wykorzystała sytuację i od 10 trzepali ludzi. z tego co widziałem trochę osób pod pkin wpadło...

może ktoś dostał ode mnie vlepę ? rozdawaliśmy ze squartem jakoś po 15 :D nie wiem ile rozdaliśmy, ale bardzo łakomi byliście na nie i w mig wszystko poszło :D

a ludzi to ile było? wcześniej na marszu nigdy nie byłem, więc nie wiem, więcej czy mniej było, ale na pewno było nas dużo. pozdro dla wszystkich co mimo pogody przybyli

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ludzi bylo duzo wiecej niz rok temu.

Cannabis Cup nie bylo bo nie zdązyli tego ogarnąc z rana.

Potem wpadły pewne osoby z tego forum, ale to juz oni to napisza jezeli beda chcieli zebyscie wiedzieli.

Moge dodac ze z 3 osob 1 zostala 2 wczoraj wyszly i dotarly na after party jeszcze.

PozDRO

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+