Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

"Marsz Wyzwolenia Konopi" - 28 Osób Z Zarzutami


weeed

Recommended Posts

28 uczestników "Marszu Wyzwolenia Konopi", który w sobotę przeszedł ulicami Warszawy, usłyszało zarzut posiadania narkotyków - poinformował w niedzielę rzecznik komendanta stołecznego policji podinsp. Maciej Karczyński.

Zwolennicy legalizacji marihuany demonstrowali w centrum miasta pod hasłem "Sadzić, palić, zalegalizować". Doszło do incydentów - w stronę funkcjonariuszy poleciały butelki i jajka. Policja nie interweniowała.

- W związku z marszem zatrzymano ponad 40 osób, w tym sześć nieletnich - powiedział Karczyński. Jednej z zatrzymanych osób przedstawiono zarzut naruszenia nietykalności funkcjonariusza, jednej kradzieży w sklepie, a dwóm innym uszkodzenia elewacji budynku - dodał rzecznik KSP.

Marsz zorganizowała Inicjatywa Wolne Konopie, był on częścią "Długiego weekendu Wolnych Konopi". Według służb porządkowych manifestowało od pięciu do sześciu tysięcy osób. Demonstranci domagali się legalizacji marihuany, legalności posiadania jej 30 gramów na własny użytek oraz "trzech roślin pod domową uprawę", a także amnestii dla tych osób, które zostały skazane za jej posiadanie.

Na demonstracji pojawił się były poseł PO Janusz Palikot, który rozdawał ulotki, nawołujące do głosowania na jego ruch, bowiem ma on w programie legalizację marihuany.

Źródło: onet.pl

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25
  • Created
  • Last Reply

Najbardziej dziwią mnie ludzie którzy na ten marsz biorą ze sobą palenie. Gdyby jeszcze nie było takich akcji z psami od wielu lat to ok, jednak to się dzieje co roku!

Szkoda że w marszu bierze udział też hołota która widzi w nim nie możliwość zademonstrowania poglądów tylko rozwalenia czegoś. Za takie gnidy wszyscy otrzymują złą metkę.

Link to comment
Share on other sites

taki jest efekt kumania sie z guralami sloniami pezetami i innymi a potem dzieci jp przychodza na marsz i efekt jest jaki jest.Niedlugo bedzie jak w brazylii ze bedzie marsz i policja zacznie w tlum strzelac i ladowac gazem.Caly czas MWK idzie w zlym kierunku pierw byly dopalacze i afera z nimi a teraz jeszcze chuliganstwo.

Link to comment
Share on other sites

co ty pieprzysz?

myślisz że jakby nie Grube Jointy 2 to na marsz by sami pokojowo nastawieni ludzie przyszli?

człowieku ganje w tym kraju nie palą tylko rastamani i kulturalni ludzie

to było oczywiste że chłopaczki w dresikach też przyjdą

takie mamy społeczeństwo i nie zwalaj tu nic na raperów którzy udzielili sie GJ2, ani na Wolne Konopie, oni nie mają wpływu na to kto przyjdzie na marsz

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

grower.com.plthc-thc.com

seedstockers.com

growbox.pl

babciaganja.pl


×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+