Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Marsz Wyzwolenia Konopi 2010


Eruil

Recommended Posts

Bebook i wildmed maja racje ... gdyby ludzie podeszli do tego z kultura i spokojem to napewno bylaby wieksza szansa na legalizacje... a wiek nie ma nic do rzeczy... sa dzieciaki co maja 14-16 lat i maja wiecej oleju w glowie co taki co ma 20 pare i przychodzi zrobic rozruch i dlatego tego bronie poniewaz sam mam 16 lat i wiem jak sie zachowac w przeciwienstwie do tych ludzi... mam nadzieje ze nastepny marsz bedzie lepszy i ci co tak robia i zobacza ten temat pomysla... pozdro dla wszystkich rolnikow

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jestescie po stronie policji?

Nic takiego nie powiedziałem. Problemem jest to że oni zamiast zajmować się tym co trzeba, łapaniem złodzieji, morderców i gwałcicieli skupili się na ludziach pijących w parku, rzucających niedopałka, przechodzących nie przez pasy, gnojkach ze sztuką w kieszeni itd. Jak człowiek ma możliwość dawania mandatów na prawo i lewo za byle co to mu sie pie*doli w głowie. Tak jak strażnikom więziennym (niektórzy wiedzą ocb). Już mase razy w różnych miejsciowościach słyszałem cytat "nie ma dobrych psów, każdy jeden to kundel", jeśli tak dużo osób tak mówi to coś musi w tym być co nie? Tak czy siak jak ktoś wie jak się z pałami obchodzić to wywinie się ze wszystkiego, wiem coś o tym. Złota zasada to "dać psu poszczekać", już sie tyle razy z ziomami najróżniejszymi o to kłuciłem, dużo osób mówiło że pie*dole głupoty. A jak przyszło co do czego to oni grali tego swojego cwaniaka i lecieli na 48, a wystarczyło się ku*wa zamknąć, zaczekać i grzecznie, a jak to nie wychodzi to łapówka i wszystko gra. Jak się prawo zmieni to oni nadal będą ch&jami ale nie będą mogli za to karać, i o to chodzi

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mądrzy ci, których nie złapali.. Jedni gadają schować do ciastek, ch*j wie jakiego dyskretnego miejsca. Mi przeszukali nawet kanapki!!! I nie mówcie tu o tych dzieciakach którzy wyzywali policje, ale np pomyślcie o ludziach którzy nic nie robiąc zostali zatrzymani! Ja siedziałem z 3 kumplami na ławce, nie paliliśmy, nie odpierdalaliśmy nic. Podeszli, przeszukali, znaleźli i ch*j im w du*e!! Nienawidze policji, bo patrząc od kuchni to oni są bardziej agresywni od nas.. To ja dostałem liścia w morde, za to że nie chciałem sie przyznać, a nie za to że wyzywałem ich czy skandowałem chore okrzyki w tłumie. Potrafią zjebać, młodemu porządnemu chłopakowi życie! Tak jest prawda i powiedzą to Ci, którzy za samo posiadanie mają przejebane. Nie za krzyczenie, wyzywanie czy szarpanie się z parówami, tylko za samo posiadanie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jasne ,bo jak ich biją to się uśmiechają albo uciekają w pizdu

Schodzimy powoli na temat braku tolerancji? Kto by się spodziewał po tych co sami jej oczekują idąc na marsz...

Na marszu byłem, dużo zobaczyłem, jestem mile zaskoczony i będe za rok, PEACE :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mądrzy ci, których nie złapali.. Jedni gadają schować do ciastek, ch*j wie jakiego dyskretnego miejsca. Mi przeszukali nawet kanapki!!! I nie mówcie tu o tych dzieciakach którzy wyzywali policje, ale np pomyślcie o ludziach którzy nic nie robiąc zostali zatrzymani! Ja siedziałem z 3 kumplami na ławce, nie paliliśmy, nie odpierdalaliśmy nic. Podeszli, przeszukali, znaleźli i ch*j im w du*e!! Nienawidze policji, bo patrząc od kuchni to oni są bardziej agresywni od nas.. To ja dostałem liścia w morde, za to że nie chciałem sie przyznać, a nie za to że wyzywałem ich czy skandowałem chore okrzyki w tłumie. Potrafią zjebać, młodemu porządnemu chłopakowi życie! Tak jest prawda i powiedzą to Ci, którzy za samo posiadanie mają przejebane. Nie za krzyczenie, wyzywanie czy szarpanie się z parówami, tylko za samo posiadanie.

Nic dodać, nic ująć...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie no Diesel nie przesadzaj, marsz sam w sobie był fajny, zajebista atmosfera, fajni ludzie i słodka sensi :D

To co również mnie wkurzało to ciągle te przyśpiewki "kto nie skacze ten z policji" choć przyznaje szczerze że sam skakałem :P ale to chyba pod wpływem tłumu :) ale bez kitu jechanie na poszczególne jednostki policji jest chamskie bo uwierzcie nie każdy policeman to skurwiel który chce Was zniszczyć, wiadomo że tacy są i będą bez względu na branże, a to że przestrzegają prawo to jest ich praca i chleb, więc takie jechanie ich jest wg. mnie hu***e, a jak już zobaczyłem pod sejmem jak jakieś szczyle wpuszczone bez żadnych identyfikatorów na "naszą" lawetę machały fakami i wyzwiskami do policjanta stojącego jakiś metr od lawety który stał bezradnie to aż mi się go szkoda zrobiło, jaką on hujową ma pracę i miałem chęć jebnąć któremuś z tych 15 letnich drechów z pragi (cwaniaki ku**a za dyche, a jak na ulicy widzą radiowóz to sp********ą w krzaki).

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+