Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Marsz Wyzwolenia Konopi 2010


Eruil

Recommended Posts

Wpadłem na taki mały pomysł :)

Wiele osób ma sceptyczne podejście do marszu twierdząc że i tak w naszym kraju się nic nie zmieni.
Zmieni czy nie tu nie o to chodzi. Chodzi o to żeby więcej ludzi nas zobaczyło, usłyszało i zrozumiało.
Po ostatnim marszu zrobiliśmy całkiem sporo szumu. Może nie od razu i może bardzo powoli, ale coraz częściej zaczęły się pojawiać pozytywne sygnały.

Spróbujmy więc podsumować ostatni rok, ale od dnia ostatniego marszu.
Kto, kiedy i gdzie napisał na temat marihuany coś pozytywnego.
Mogą to być arty o medycznej marihuanie które pojawiły się w mediach, wywiady z politykami, sławnymi osobami, czy choćby inne doniesienia. Ważne żeby była to pozytywna wiadomość.
Przeszukujemy tylko ogólnopolskie media.
Wpisujcie proszę poniżej wszystkie takie "wydarzenia" które uda się wam znaleźć.
Pozbieram wszystkie wypowiedzi, i złączę w jedną całą listę.
W ten sposób każdy z nas będzie mógł zobaczyć ile się zmieniło w ciągu ostatniego roku.
Przypomnę wszystkim iż ostatni marsz miał miejsce 23 maja, więc tą datę uznajemy za wyjściową.



25-06-2009 - Gazeta wyborcza rozpoczyna ogólnopolską akcję - My, Narkopolacy.
21-07-2009 - Gazeta wyborcza, artykuł - Nie karać za posiadanie
22-07-2009 - Gazeta wyborcza, artykuł - Armata na wróbla


:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 miesiące temu...
  • Replies 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zarówno rodzice jak i młodzi ludzie zapominają o jednym bardzo istotnym fakcie. Takie zatrzymanie skutkuje tym, że są notowani. Może się zdarzyć, że będą chcieli pracować w zawodzie, w którym jednym z warunków jest niekaralność i to przekreśli im szanse na spełnienie marzeń - powiedział PAP rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Sokołowski.

Zmieńcie prawo, a wtedy każdy spełni swoje marzenia!

 

W Polsce od 2000 r. obowiązują przepisy, zgodnie z którymi posiadanie nawet najmniejszej ilości narkotyków na własny użytek jest karalne.

Kogo to obchodzi ? Na pewno nie nas

Szacunek i uznanie dla tych którzy krzyczeli aby uwolnić koleszków !

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

haha jaki szacunek? Trzeba miec totalnie nasrane we łbie żeby myśleć że da coś prosby czy cokolwiek innego (juz o grozbach nie chce myslec) by wypuszczono kolegow bo oni nic nie zrobili bo mieli tylko blanta. Nosz ku**a....

Prawo jkakie jest każdy widzi, kto żyje nie w tym wymiarze to moze i miał nadzieje ale policja jest po to by przestrzegac prawa. Jakby koledzy złodzieja ustawili sie przed komendą tez by wypuscili?

A na przyszłość prosze brać ciasteczka z wkładką a nie jeczec ze złapali z blantem. I grzecznie mi tu do policji bo tu oni gó**o winni są... W kraju ze 100.000 ludzi to policja i jak w kazdym zawodzie trafiaja sie nieżłe skur****e jak i bardzo porzadni obywatele. Tyle ze jak pan inż rozjebie sie po pijaku na drzewie to o tym sie nie mowi a jak rozjebie sie policjant to juz be... Kazdy zywi sie papką z mediów i bierzeto za autorytet...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co do marszu w ogóle to byłem w tym roku ostro zawiedziony zachowaniem części ludzi no i psiarnią. Wchodząc na marsz od strony świętokrzyskiej dwóch niebieskich panów podeszło do grupki 12 latków, którzy ewidentnie byli z Centrum i bawili się na obrzeżach patyka. Oczywiście zostali wylegitymowani i przetrzepani... NA samym marszu było mnóstwo osób, które tak na prawdę nie wiedziały po co przychodzą. W chooy chłopaków nakiranych, agresywnych, był nawet typ krzyczący: "kokaina, xtc, ganja, który zapierdalał po całym placu i udawał motyla. Gdy marsz ruszył, tłum odsłonił miejsca bytowania koneserów piwa, wódki, którzy zostawili po sobie taki burdel, że wstyd, po prostu ku**a wstyd że piją, nie palą i śmiecą. Resztę wspominam pozytywnie, no może oprócz kilkakrotnie powtarzanego kto nie skacze ten z policji, do którego nawoływali ludzie z lawet. Jednym słowem trochę jestem rozczarowany zachowaniem ludzi i poziomem infiltracji tłumu przez psiarnie. Okazuje się, że zamiast przypalić sobie, wyluzować i iść bez dowodów rzeczowych, część ludzi (choć bardzo mała) poszła w melanż, no i leżała po chodnikach albo ledwo szła. Ogól trzymał atmosferę.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja mialem cisnac ale nie wyszlo ;( nie moglem i zaluje tego bardzo bo napewno bylo zajebiscie...

Z tym smartshopem to jest przejebane... Ale napewno sie dzialo w tym roku, tyle zapowiedzi i wogole.

W nastepnym roku napewno bede. :) Peace

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mimo, że góra nie pozwoliła mi iśc w tym roku, z mojej perspektywy widze to tak, że znowu wyszliśmy z tej najgorszej strony.

Ktoś wspomniał, że w następnym roku powinny być już zamieszki bo to nic nie daje, ale wtedy społeczenstwo będzie uważane w zupełności za ćpunów i nierobów.

Nie wiem dokładnie co o tym myśleć.. na pewno wielki plus za ludność w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+