Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Marsz Wyzwolenia Konopi 2010


Eruil

Recommended Posts

Ci 14-15 latkowie którzy teraz robią nam wstyd za 6-7 lat będą mądrymi ludźmi którym będzie wstyd za to jak kiedyś się zachowywali. W tym roku przynajmniej nie piszą że zatrzymani mieli przy sobie fuke. I tak najważniejsza jest ilość osób. Jeśli będzie nas sto razy tyle to wtedy będzie miało siłę przebicia...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no jak dla mnie z psami to bylo najlepiej, ja tam sie pod komenda swietnie bawilem. kto mowi ze policja nie jest naszym wrogiem tylko wykonuje swoja prace nie mial chyba z nimi do czynienia :) znam tyle przypadkow znecania sie nad ludzmi, naduzywania praw ze do konca zycia bd mowil CHWDP, chyba ze oni sie zmienia. a to ze ludzie poszli pod komende za chlopakiem co go zlapali za jointa i nie bali sie psow to im sie chwali. co do aftera to mega impreza, mimo ze zdarzaly sie osoby nie rozumiejace chyba pokojowej idei marszu (ale nie pokojowej dla policji!) to bylo mega. a jak media ukrywaja fakt ze odbywa sie MWK, a o pedalach pieprza pol roku przed, mimo ze nas jest 10 razy wiecej, to co nam pozostaje jak nie walczyc na ulicach? mamy przewage.

ale ja tam widzialem pod komenda wiecej 20 latkow niz 14-latkow, tych bylo malo. w ogole ogarnijcie sie, jestescie po stronie policji? to na komende i sprzedawac braci. jesli nie mieliscie do czynienia z palami to zamknac sie bo ja sam wiem jak oni dzialaja i to oni sa okrutni, prymitywni, i nie potrafia sie zachowac. na komendzie nie licz ze ciebie kultury naucza. jesli wszyscy sa glusi na to jak walczymy to co nam pozostaje? ogarnijkcie sie

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

po obejrzeniu tego filmiku jestem bardzo zaskoczony.Przecież to wygląda na tłum agresywnych kibiców idących na mecz.Tłum zacietrzewiony w hasłach je**c policje, hwdp i innych przekleństwach.Ludzie jak inni mają zrozumieć inicjatywę wyzwolenia konopi, przez agresję? przecież to jest złamanie naszego głównego przesłania - pokóju, miłości.

Wiem , że nie cały marsz tak wyglądał ale niektórym takie sceny mogą zapaść w pamięć i wykreować lub utrwalić wizję "agresywnego ćpuna".tak jak ktoś już napisał, ten co został zatrzymany lub co gorsze, pobity, wykazał się nierozwagą lub wręcz agresją wobec policji - stał się ofiarą własnej głupoty, co więcej spowodował niewłaściwe zachowanie najbliższego tłumu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ten marsz jest po to by zmienic prawo, a z prawem dopiero by zmienilo się podejscie ludzi do policji i odwrotnie policji do ludzi. Jakos w innych krajach nie ma takiej hołoty która by drwila z policji na taka skale jak polacy, to jest prymitywne. Policja musi karac tych ktorzy prawa nie przestrzegaja, robia wszystko zgodnie z prawem. Gdyby nie bylo policji to czy macie pojecie co by z panstwem sie stało?? Mu musimy sie podporzadkowac policji jak i prawu, a policja musi sie podprzadkowac tez prawu i jego strzec, tak wiec nie HWDP(policji) tylko HWDP(prawu) jak juz. Ponadto co za debil że tak powiem idzie na marsz wyzwolenia konopi z konopiami, tym bardziej wiedzac ze jest tam pelno policji. Ten marsz ma za zadanie uwolnienie MJ a nie jeszcze bardziej zaostrzyc prawo, dlatego powinno zachować się kulturalnie jak należy na ludzi a nie na hołotę, trzeba dać pewien przykład a nie głupote. Pamietajcie, że jeżeli chcemy miec MJ legalną musimy uświadamiać ludzi, ale niestety takim zachowaniem jak na tym filmie

nigdy się nie uda. Cwaniactwo, prostacy, buraki, ciemniaki. Chetnie bym ich sam zamknął w pudle na zawsze i wszędzie.
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no jak dla mnie z psami to bylo najlepiej, ja tam sie pod komenda swietnie bawilem. kto mowi ze policja nie jest naszym wrogiem tylko wykonuje swoja prace nie mial chyba z nimi do czynienia :) znam tyle przypadkow znecania sie nad ludzmi, naduzywania praw ze do konca zycia bd mowil CHWDP, chyba ze oni sie zmienia. a to ze ludzie poszli pod komende za chlopakiem co go zlapali za jointa i nie bali sie psow to im sie chwali. co do aftera to mega impreza, mimo ze zdarzaly sie osoby nie rozumiejace chyba pokojowej idei marszu (ale nie pokojowej dla policji!) to bylo mega. a jak media ukrywaja fakt ze odbywa sie MWK, a o pedalach pieprza pol roku przed, mimo ze nas jest 10 razy wiecej, to co nam pozostaje jak nie walczyc na ulicach? mamy przewage.

może i wiele w życiu razy miałes do czynienia z policją ale czy to jest powód do uczestniczenia w każdej zadymie marszu? trochę pokory.Depenalizacja jest nam wszystkim potrzebna ale aby ją osiągnąć potrzeba nam budowania pozytywnej opini, rewolucja nie jest nam potrzebna.Czy czarny lud jamajki doszedł do wolności przez rewolucję? nie, oni znosili swoje cierpienia aż do momentu gdy ich "opiekunowie" dostrzegli niemoralność swoich wcześniejszych poczynań.doszło do uwłaszczenia niewolników

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

NBS, to napieprzaj sie z policją ale nie na naszym marszu. Nie ma sensu walczyć o wyzwolenie konopi jak zawsze znajdzie sie idiota który to zniszczy, idiota który pozornie jest po tej samej stronie ale nie rozumie idei pokoju. Może i policja Ci kiedyś dojebała ale coś mi się zdaje że nie za darmo

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Może nie jesteśmy czarnym ludem Jamajki, ale bycie ludźmi rozumnymi, inteligentnymi i walczącymi o swoje niejako zmusza nas do kulturalnego zachowania. NBS pewnie masz rację, że część policjantów to zwykłe ku**y i dranie, ale patrząc na niektórych ludzi stojących pod patykiem miałem to samo wrażenie - nie aktywiści, tylko melanżownicy, stoją napierdalają browar, wódę, patrzą spode łba. Gdzie był ku**a klimat marszu na starcie, bo nie na placu manewrowym pod PK, gdzie słupki zastąpiło szkło po warce czy innym żywcu? Tyle razy było wałkowane żeby nie brać materiału na marsz, tylko upalić się przed i przyjść z dobrym humorem na twarzy i pustymi kieszeniami. Nie zachowywać się jakby to było legalne, bo nie jest. Sam jak oglądałem filmik spod komendy to się krwią zalałem, bo psy jak za czarno-białych czasów PRL się zachowywały. Zomo nie policja, ale to co się stało jest konsekwencją zwykłej nierozważności, której można było zapobiec stosując się do reguł zwykłej ostrożności. Spójrzmy prawdzie w oczy - jeżeli legalizację moglibyśmy wywalczyć drogą tłuczenia psiarni to byśmy ją tłuki, ale to jak zabijanie pojedynczo szerszeni na strychu. Trzeba wy****ć gniazdo - polityków, tzn. przekonać społeczeństwo, media, żeby postanowili coś zrobić w tej sprawie, a nie manifestować pod komisariatem w imię wolności posiadania, skoro jej ku**a nie ma przez tych na górze.

Moje wrażenia są średnie jeśli chodzi o marsz. Nie podobały mi się banery reklamowe smartshopów. Nie podobało mi się zachowanie ludzi w moro na którejś z lawet. Nie wiem czy to laweta wolnych konopi taka z reklamą wuyo czy jakoś tak, nie pamiętam, bo matex był przedni. Nie podobał mi się klimat pod patykiem i nie podobało mi się krzyczenie na policje, bo było go za dużo. Fajnie że było nas mnóstwo, że częśc była uśmiechnięta i pozytywna. Fajnie krzyczało się magiczne trzy słowa z uśmiechem na ustach. Podobał mi się motyw podpisywania list żeby przepchnąć ustawę. Jeśli byłby to mój pierwszy marsz to nie poszedłbym na kolejny, ale że opuściłem tylko jeden to będę chodził w imię idei, bo klimat imo coraz gorszy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Powiem jedno byłem i było zajebiście! Ogromna masa ludzi na marszu 5 tirów akcja ze ślubem :D potem to nieszczęsne zatrzymanie w parku po którym marsz się rozbił gdy cześć w tym ja z ziomkami ruszyliśmy za tymi pałkarzami. Potem czekanie na pociąg do 0.40 a w pociągu spaliłem blanta z jakimiś trzema ziomkami co też z marszu wracali (pozdro dla was chłopaki jak to czytacie ), ogólnie za rok na bank też jadę i wy wszyscy ruszajcie co nie byli i co byli. Po prostu trzeba tam być by to ogarnąć!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

IMO odczucia nie do opisania, świetna atmosfera, ogień przy lawetach, w powietrzu zapach konopi.. NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA !

a tak btw to dziwi mnie, że na MARSZU WYZWOLENIA KONOPI było aż tyle alkoholu i z tego co widziałem nikomu to na dobre nie wyszło.. Żeby raz w roku nie móc sobie odmówić, jeszcze w takim dniu. Jak dla mnie właśnie to było największą porażką tego marszu, reszta na wielki +. POZDRO DLA NORMALNYCH !

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+