Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Marsz Wyzwolenia Konopi 2010


Eruil

Recommended Posts

Dla mnie masakra ten marsz. Nie byłem ale widziałem fotki i te wszystkie filmiki na yt.

To jest oddalanie się od "legalizacji".

Złapali jakiś gówniarzy z ziołem, kilku "dorosłych" i organizatora a tłum postanowił zrobić NIELEGALNĄ manifestację/demonstrację pod komendą aby ich wypuścić. Naprawdę myśleli, że tak po prostu wypuszczą kogoś kto złamał prawo? Co do organizatora: http://pl.wikipedia.org/wiki/Zatrzymanie_%28prawo%29 .

Policja prosiła o spokój i rozejście się kilkakrotnie a co robił tłum? Skandował, wyzywał ich i wszystko. Widać, że nadużywali swoją władzę ale ku**a... ile można? Dostali rozkaz aby skończyć tę szopkę, z drugiej strony mieli tłum ludzi pałających nienawiścią. Mieli błagać każdego indywidualnie? Do tego większość zebranych to gimbusy jakieś.

Nie popieram policji ale zebranie się pod komendą było jeszcze większym aktem debilizmu. Bez urazy...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Człowieku jak możesz oceniać marsz na podstawie paru zdjęć i filmików z YT, to co widziałeś to nie był marsz tylko jakiś incydent po marszu, bójka debilów Z marszu z debilami z policji więc nie pierdol oby tylko coś napisać, pojedź na marsz a potem się wypowiadaj

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dla mnie masakra ten marsz. Nie byłem ale widziałem fotki i te wszystkie filmiki na yt.

Zajebisty jesteś (; Ja na Twoim miejscu w ogole bym sie nie odzywał, bo po 1. nie byłeś, a po 2. oceniasz marsz na podstawie akcji na Wilczej, gdzie spośród 10TYSIęCY OSÓB udało się około 200?

Ja wiem, że na wieśniactwo nie ma wytłumaczenia, ale to jest manifestacja, w której uczestniczy ok 10tysięcy +/- i takie rzeczy w TŁUMIE nie są jakąś specjalną nowością. Mimo tych kilku akcji na -, moje odczucia są jak najbardziej pozytywne i mam nadzieję, że w przyszłym roku walka z policją okaże się zbędna, a marsz sam w sobie zmieni idee z WYZWOLENIA na WYZWOLONEJ !!!

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+