Skocz do zawartości
thc-thc

grower

"Marsz Wyzwolenia Konopi" - 28 Osób Z Zarzutami


weeed

Recommended Posts

No tak... debile i niedojeby. Kilka przypadków, które można wymienić na palcach jednej ręki!! Ważne, że można się było spotkać i po skandować trochę haseł na policję!! Walczmy dalej!! Jak tak dalej pójdzie to uda nam się ją w końcu zdelegalizować, a o to chyba nam chodzi!! Kilka incydentów nie przeszkodzi tak szeroko zakrojonej akcji!!

ZABIć!! ZNISZCZYć!! ZDELEGALIZOWAć!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na marszu było lekko 10 tysięcy ludzi, a nie 6, jak mówią zakłamane gnoje z 997. Faktycznie był jakiś idiota, który rzucał flaszkami, co nie zmienia faktu, że debile w białych kaskach prowokowali, machali pałami, wyzywali od narkomanów i wszystkich wkurwiali. Nie mogą dopuścić do dekryminalizacji, bo czym się wykażą? Chyba własną głupotą. Największa porażka jest taka, że w mediach ani słowa o naszym marszu. Zacofany, tępy, ubogi kraj we Wschodniej Europie umie tylko napuścić "zomo" i tajniaków na własnych obywateli, którzy jeszcze nie wyemigrowali.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na marszu było lekko 10 tysięcy ludzi, a nie 6, jak mówią zakłamane gnoje z 997. Faktycznie był jakiś idiota, który rzucał flaszkami, co nie zmienia faktu, że debile w białych kaskach prowokowali, machali pałami, wyzywali od narkomanów i wszystkich wkurwiali. Nie mogą dopuścić do dekryminalizacji, bo czym się wykażą? Chyba własną głupotą. Największa porażka jest taka, że w mediach ani słowa o naszym marszu. Zacofany, tępy, ubogi kraj we Wschodniej Europie umie tylko napuścić "zomo" i tajniaków na własnych obywateli, którzy jeszcze nie wyemigrowali.

Polsat news, stacja radiowa której słuchał mój ojciec oraz internet...

I powiem ci szczerze, że przez całą trasę złego słowa od funkcjonariusza nie usłyszałem, a lazłem bardzo blisko nich. Natomiast z drugiej strony było tego całkiem sporo.

Widziałem barana drącego mordę na policjanta, który filmował manife zgodnie z procedurą. Owy osobnik argumentował to tym, że "Nie może usiedzieć na miejscu, tak go ten frajer wkurza...". Był też pewien bardzo mądry, zaangażowany w naszą sprawę człowiek, który ku mojemu niedowierzaniu podniósł z torowiska kamień i rzucił w kierunku funkcjonariusza idącego sobie spokojnie z lewej strony i pilnującego abyśmy nie blokowali drugiego pasa.

Pominę już skandy które towarzyszyły nam przez całą trasę marszu...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Polsat news, stacja radiowa której słuchał mój ojciec oraz internet...

I powiem ci szczerze, że przez całą trasę złego słowa od funkcjonariusza nie usłyszałem, a lazłem bardzo blisko nich. Natomiast z drugiej strony było tego całkiem sporo.

Widziałem barana drącego mordę na policjanta, który filmował manife zgodnie z procedurą. Owy osobnik argumentował to tym, że "Nie może usiedzieć na miejscu, tak go ten frajer wkurza...". Był też pewien bardzo mądry, zaangażowany w naszą sprawę człowiek, który ku mojemu niedowierzaniu podniósł z torowiska kamień i rzucił w kierunku funkcjonariusza idącego sobie spokojnie z lewej strony i pilnującego abyśmy nie blokowali drugiego pasa.

Pominę już skandy które towarzyszyły nam przez całą trasę marszu...

Dokładnie, w tym marszu było coś nie tak. Zastanawia mnie tylko, czy ktoś nie zagubił idei tej walki?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No tak... debile i niedojeby. Kilka przypadków, które można wymienić na palcach jednej ręki!! Ważne, że można się było spotkać i po skandować trochę haseł na policję!! Walczmy dalej!! Jak tak dalej pójdzie to uda nam się ją w końcu zdelegalizować, a o to chyba nam chodzi!! Kilka incydentów nie przeszkodzi tak szeroko zakrojonej akcji!!

ZABIć!! ZNISZCZYć!! ZDELEGALIZOWAć!!

powiedz to ludzia co przeczytaja artykul na jakims onecie pt. "zamieszki na MWK" czy "policjant odniosl ciezkie rany podczas MWK" itp.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Chwila moment chyba nie chcecie odmówić ludziom prawa do ubliżania eskortującej ich policji.

Śmieszycie mnie, mediów tam nie było, ich to nie obchodzi co by się tam nie działo, nie chcą o tym mówić, zawsze kogoś zamkną, chociaż by za posiadanie po to by w mediach był odpowiedni kontekst i tyle. Zachowanie marszowiczów nie ma znaczenia a i tak według mnie przy braku organizacji było zajebiste.

Zrobiliśmy tyle ile mogliśmy, czyli przeszliśmy przez miasto i narobiliśmy hałasu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wkur****m sie strasznie bo glownym haslem tegorocznego marszu bylo CenzurA policje, owszem nie sa oni zbyt poblazliwi w stosunku do jaraczy, sam zostalem dosc brutalnie przez nich potraktowany i tylko cudem nie znalezli u mnie sortu, ale do ku**y nedzy jak mamy byc powazani przez reszte spoleczenstwa skoro sami zachowujemy sie jak bydlo, nie mowie ze wszyscy ale wiekszosc krzyczala razem z tym tlumem zbuntowanych dzieci JP. Gdyby nie ta policja to porozjezdzaly by was tramwaje
Owszem, palarze zasluzyli sobie na krytyke, no ale ilez mozna krzyczec caly czas to samo!Dziwi mnie tylko ze wiekszosc osob nie rozumie tego ze takim podejsciem nic nie osiagniemy. Kwestii organizacji juz nawet nie chce wspominac bo nie znam istoty problemu. Mam tylko nadzieje ze w nastepnym roku uda sie zorganizowac porzadna platforme i chlopakom uda sie narzucic temu tlumowi rozsadne hasla do skandowania.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ale ludzie nas widzą CenzurA!! I co sobie pomyślą jak zobaczą tysięczną hołotę skandującą hasła antypolicyjne?? Pewnie większość osób co nas widziała, nawet nie załapała, że walczymy o legalizację konopi!! Tutaj biega o to żeby się społeczeństwu pokazać - a społeczeństwo widziało pochód jakiś pseudo anarchistów!!

A prawo do ubliżania policji?? Jakie prawo??!! Toż to jest chamstwo i agresja!!

Znam takich mędrków co mówią, że to wolność wypowiedzi... gó**o!! Obraza drugiego człowieka to nie pogląd!! To zwykły brak szacunku dla drugiej osoby!! Jaka jest różnica między "Uważam, że nie powinien Pan tak robić" a "CenzurA ci w dupę, baranie palcem robiony"?? A no taka, że pierwszą wypowiedź ktoś może przeanalizować, a za drugą dać nam w mordę!! Takie rzeczy dzielą ludzi!!

Podsumowując:

Daliśmy dupy na całej linii. To nie była manifestacja na rzecz legalizacji marihuany... to była manifestacja ciemnej strony ludzkiej natury!! Tego cholernego przeświadczenia, że cały świat powstał dla nas, a ci którzy chcą nam go odebrać są naszymi wrogami...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W zamieszkach w Londynie Policja sama zatrudniała młodzież i zrobiła swoją bojówkę do niszczenia banków i sklepów. Potem robili zdjęcia i zwalali na wszystkich.


Dziel i rządź a NEW WORLD ORDER SIĘ POMAŁU ROBI


MACIE COŚ DO JP?? TO OBEJRZYCIE TEN FILM sam w polsce widze podobne akcje co dziennie się dzieją nie płaczcie na dzieci JP bo dobrze gadają

W 1 linku nawet kobiety biją pałkami naćpane gnoje



Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+