Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Ile wynosi całkowity koszt uprawy marihuany indoor


Gość

Recommended Posts

Siema.
Tak jak w tytule.
Możecie się podzielić wiedzą ile wyniósł was całkowity koszt uprawy marihuany indoor. Jeśli to możlie to uwzględnijcie też ceny. Ile co was kosztowało. Ile pieniędzy na ilość, wielkość boxa etc.

Chciałbym sobie zrobić małe zestawienie
Inwestujac np. 1000 PLN w sprzęt (box, lampy, wiatrak, nawilzacz, nawóz itd). moge otrzymać daną wartość marihuany, tj. 300-600 g  czystego suszu.
Oczywiście ceny prądu również proszę uwzględnić. U mnie za 1kwh ok. 50-70 gr
 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

6 minutes ago, PL320 said:

Siema.
Tak jak w tytule.
Możecie się podzielić wiedzą ile wyniósł was całkowity koszt uprawy marihuany indoor. Jeśli to możlie to uwzględnijcie też ceny. Ile co was kosztowało. Ile pieniędzy na ilość, wielkość boxa etc.

Chciałbym sobie zrobić małe zestawienie
Inwestujac np. 1000 PLN w sprzęt (box, lampy, wiatrak, nawilzacz, nawóz itd). moge otrzymać daną wartość marihuany, tj. 300-600 g  czystego suszu.
Oczywiście ceny prądu również proszę uwzględnić. U mnie za 1kwh ok. 50-70 gr
 

Panie kartka dlugopis I do roboty nie ma co byc leniwym ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 minuty temu, Virandell napisał:

Panie kartka dlugopis I do roboty nie ma co byc leniwym ?

nigdy nie zajmowałęm się indoor. co mi da kartka i długopis, skoro nie wiem ile wejdzie do danego boxa, jakie daja przeciętnie plony, ile energii potrzeba...

1 minutę temu, gigit napisał:

He he he dobry jesteś. Internety i liczysz... Albo inaczej... Założony budżet przeliczasz na sprzęt pod siebie. Nie każdy robi tak samo i każdy ma jakieś preferencje 

widze ze Panowie sprawilem wam wielka trudnosc swoim pytaniem... no trudno,

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 minuty temu, PL320 napisał:

nigdy nie zajmowałęm się indoor. co mi da kartka i długopis, skoro nie wiem ile wejdzie do danego boxa, jakie daja przeciętnie plony, ile energii potrzeba...

widze ze Panowie sprawilem wam wielka trudnosc swoim pytaniem... no trudno,

Tu nie chodzi o trudność jaką nam sprawiasz, tylko o to że wystarczy ci 60 max 120 minut przeglądania forum, abyś wszystko wiedział. Ja widział już setki takich agentów który nie chciało się zdobyć elementarnej, podstawowej wiedzy na temat. Zgadnij jaki jest procent finalnych niepowodzeń wśród nich.. 

Skoro zadajesz takie pytania na tym etapie, to można się spodziewać,  że będziesz to robił o każdej dupereli od momentu kiełkowania do ścinki(jeśli wgl by do tego doszło).

W taki sposób nie da się przeprowadzić udanej uprawy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zgadza sie. Jest dla mnie problemem szukanie na forum takich pierdół i marnowanie czasu, jeśli ktos może zrobić tosamo w 5 minut.
Ja np. wiem ile potrzebowałem wydać pieniędzy, zeby mieć 1200 gram czystego suszu. Tylko, że ja robiłem wcześniej wszystko outdoor. Teraz jestem ciekaw ile mniej wiecej ktoś potrzebuje wydać pieniedzy zeby uzyskac 100 gram. albo 200. Robicie z tego jakis chory temat. Jeśli wam się nie chce odpowiadaćóto tego nie róbcie. Proste. Przecież ja nikogo nie zmuszam.

Myślę że odpowiedziałem juz na te twoje duperele.
TRAGEDIA> ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tobie szkoda marnować czas na szukanie "takich pierdół", a oczekujesz że komuś się będzie chciało podawać ci na tacy informacje które były już tu napisane setki razy. Widzisz ten plot twist?

 

I zgadzam się z tobą, twoje podejście to tragedia..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 minuty temu, Judaista napisał:

Tobie szkoda marnować czas na szukanie "takich pierdół", a oczekujesz że komuś się będzie chciało podawać ci na tacy informacje które były już tu napisane setki razy. Widzisz ten plot twist?

 

I zgadzam się z tobą, twoje podejście to tragedia..

Ubiegłeś mnie....

Serio tak ciężko jest usiąść i policzyć.. 

Mam 1000 to starczy mi na lampy za XX i nawozy czy inne graty...

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+