Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Marsz Wyzwolenia Konopi 2009


saba

Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czerwoni przynajmniej udają, ze chcą na ten temat dyskutować. Za ciężkiej komuny nie wsadzano ludzi do paki za lolka lub nawet małego krzaczka. Chociaż były inne, kretyńskie "paragrafy".

Proponuję w czasie marszu zbadać reakcję policji. Po prostu zacząć palić jointy... :buch: ale nie z marichuany. Podejrzewam, że stróże prawa tego nie przepuszczą ... i się ośmieszą. :picture: To jest dobry sposób na nich.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

"Zgadzam się z opinią powyżej, wszystkich by nie zamknęli ale jakąś część manifestujących pewnie by zgarnęli, a chyba nikt nie chciałby być w tym "zacnym" gronie :? "

No i właśnie dlatego maja nad Wami władzę. Strach, że być może coś komuś ktoś was paraliżuje. Gadać głupoty, narzekać, jojczyć, opluwać tzw. Władzę potraficie. Ale nikt nie ma ochoty/jaj być w pierwszej linii .

Zwykli tchórze. W ten sposób nic nie wywalczycie.

I co miało znaczyć to "zacne" ? To jest ZACNE!!!!!!!!!!!!!!!!! grono.

Chłopcy, zamiast tego waszego hwdp piszcie na murach hwdm , nie Policji a mnie.

Mi tam to po części zwisa. Wkurzam się to zmieniam kraj aż mi przejdzie lub sie znudzi. Tyle, że w przeciwieństwie do jojomanów znam jeden czy drugi język i co nieco potrafię.

Wam zostawiam narzekanie.

"Bo taka już prawda jest szczera, nie zrobisz z frajera bohatera" ..... Yo!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

kallue ja doskonale rozumiem Twój tok myślenia, ale taka jest prawda - nie namówisz wszystkich do zapalenia jointa z mj, zresztą nawet jakby wszyscy zapalili i by akurat Ciebie złapali to co czułbyś się zaszczycony że dostaniesz wyrok? Sorry ale to brzmi jak zwykła napinka przez neta :?

Manifestować trzeba ale trzeba to robić rozważnie, zdecydowanie lepszy byłby tutaj pomysł podsunięty przez Konopielka, szczerze mówiąc wydaje się być nawet bardzo dobry imo :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

pomysł z tytoniem zamiast mieszanki tytoniu i mj, moim zdaniem jest dupny - NIE DOCZEKACIE SIę interwencji policji w czasie marszu:) Oni sa tam po to zebysmy mogli sobie odbic, smiac im sie w twarz i po to zeby skiny nie zakluciły marzu jednym słowem Jaramy jointy policja nas pilnuje xD :zbakany: :zbakany: :zbakany: :zbakany: :zbakany: :zbakany:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+