Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Marsz Wyzwolenia Konopi 2009


saba

Recommended Posts

Qrva, a ja nie oglądam TV a dziś wyjątkowo słucham radia. Tzn. RMF, a tu nic, jakiś tam festiwal muzyki z "władcy pierścieni" w Krakówq. A to, że qrva Tolkien pisał swą trylogię na highu THC to nie są łaskawi wspomniec ! LUDZIE ! media analogowe tkwią w układzie z tą władzą i pier*olą taki MMM. W tym kraju trzeba zrobic coś bardziej radykalnego by się to mogło skończyc !!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 190
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pitolić ich, i tak umieją tylko kłamać. 3 tysiące osób - jasne, nie wiem jakie są szacunki organizatorów, ale kilometrowy pochód zbitych ludzi to chyba "ciut" więcej. Nawet pismaki nie umieją czegoś od siebie dodać, tylko kopiują ten sam tekst. media do piachu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ku**a w tv widziałem jak jakiś ku**a pisowiec grał w szachy i dokładną relacje ze skierniewic gdzie 500 dzieci grało na fletach a o kilku tysięcznej grupce ludzi którzy zablokowali centrum warszawy ani słowa cięzko z tą legalizą będzie ale niestety każde nasze pokolenie ma z czym walczyć może by tak poprosić Wałęse o pomoc on się na tym zna a tak poważnie to zabrakło jakiejś znanej osobistości która by się przyłączyła wtedy na pewno stacje tv trąbiły by ze pan x jest za legalizacją.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+