Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Marsz Wyzwolenia Konopi 2009


saba

Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Media oczywiście już nagłaśniają sprawę idiotów z amfą, a po to, żeby ludzie myśleli, że tam gdzie jest palenie tam też jest amfa... potem każdy tak myśli i nigdy nic z tego nie wyjdzie :(

Sorry ale trzeba byc zjebem zeby brac amfe na marsz. Miedzy innymi dlatego...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Diesel, fety nie było dużo- chyba 3 osoby ją tylko miały, z czego jedna tylko 0,4g (wiem bo byłem na browarze po dołku z tym ziomkiem)!

Co do samego aresztowania i postępowan policjantów- nie ma większych skurwieli od stołecznej policji! Znaleźli przy mnie 10 lolków skręconych już w paczce po szlugach- i wyważyli to na... 15,2g!! Wyrok też konkret- 2 na 2 lata w zawiasach i 600zł grzywny!

Na tak skurwysyński system chce mi się srać- ale zagiąłem każdego z policjantów wiedzą o MJ, i gdybym miał jak nagrać komendanta tamtego posterunku, to jego wypowiedzi zajęłyby całe "Mistrzowskie tematy".. Nie wiem jak takiemu kretynowi można dać władzę nad podwładnymi.. Długo bi pisać, jak sie ogarne troche to wieczorem wam opiszę więcej cyrków z komendy.. POZDRO!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

najgorsze jest to, ze nie mowili w mediach jaka byla idea tego marszu, odrazu dali podsumowanie "w polsce posiadanie jakiej kolwiek ilosci narkotykow jest karalne" i przeszli dalej do innych info... wiec ludzie ktorzy nie slyszeli ze byl marsz beda myslec...: "jakas grupka cpunow przeszla sie po warszawie"??

Jak bylem na nastepny dzien w szkole to to nikt nie slyszal o czyms takim jak Marsz wyzwolenia Konopi.. 0 informacji na np. onet.pl (patrzylem), czemu nie bylo TVN Warszawa w koncu "Pokazujemy panstwu wszystko co sie dzieje w warszawie" ??

zdenerwowalem sie strasznie .

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+