Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Marsz Wyzwolenia Konopi 2009


saba

Recommended Posts

Myślę że jak psy parę razy obraziliśmy to się nic nie stało, a zachowanie tłumu eleganckie żadnych burd wszystko spokojnie nawet za spokojnie jak dla mnie bo jak związki zawodowe się upominają to na całego a my jak potulne owieczki przeszliśmy bo byliśmy zbakani i spokojni.Ciekawe co ludzie by zrobili gdyby prohibicje na alko wprowadzili chyba by ten sejm rozjebali.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 190
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mamuśka mi właśnie mówiła ze bardzo pozytywnie o marszu się wypowiadali w radiu w trojce polskieradio.pl/trojka mówili ze bardzo spokojni i przyjaźni ludzie, ze to jedyna w swoim rodzaju manifestacja taka spokojna itp
mówili o aresztowaniach kilku małolatów z marihuana i feta ale po za tym obyło się bez problemów


chociaż tam nie biorą nas od razu za ćpunów i degeneratów

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co do panów z 'innymi' środkami typu amfa, feta itd. to ich poziom równa się z poziomem cziłały.

może niektórzy organizatorzy nie wyrabiali fizycznie? bo z tego co wiem to pod sejm poszła garstka ludzi, zapewne vipowie itd. może to i zwykła propaganda

feta to nic. głupotą jest przechodzić obok patrolu kręcąc blanta. koleś miał szczęście, czarni nie zauważyli go w tym tłumie.

Jedna prośba tylko, jak wyglądał powrót ? Tzn. też były łapanki czy już nie ?

wracałem niestety dość wcześnie o 22 45 z centralnego. zero pałków

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja sie rozpisywal nie bede, powiem tylko tyle, ze

atmosfera byla zajebista, pare razy normalnie lzy mi sie zbieraly w oczach ;) :oops: :)

powiem jak bohater, ktorego imie nosze

"nazywaja Nas przestepcami, degeneratami i zlodziejami, zbrodniarzami.

Jak to jest, kiedy zbrodniarze oskarzaja innych o zbrodnie?

Oni klamia, MUSIMY MIEC LITOSC, dla tych ktorzy klamia

je***e URZEDASY"

Poza tym, wielki szacun dla tych, ktorzy zamiast na marsz trafili na komende i tak jak pisalem na Otwartej Pestce, do paru madral,

ZEBY WZIASC NA MARSZ JARANIE, TO TRZEBA MIEC PANOWIE, ZWYCZAJNIE WIECEJ ODWAGI OD WAS!! MADRALE, WIELCY KUR.WA WALCZACY SIE ZNALEZLI :lol: :roll: :? GOSCIE MIALI WIECEJ OD WAS JAJ, WIEC GRZECZNIE ZAMKNIJCIE BUZIE :)

W tym roku bylo na pewno w ch*j wiecej policji, zrobili sobie lapanki, a z ta akcja ze w 50-60 z tarczami chelmami i palkami wbili na peron to masakra, tego nie mozna nazwac lapanka, to jest najzwyczajniejsza w swiecie PACYFIKACJA.

Ale to w pewnym sensie bardzo dobrze, a wiecie dlaczego? Tak jak powiedziala moja dziewczyna, to oznacza, ze zaczynaja sobie z nami nie radzic, a kiedy przeciwnik zaczyna reagowac histerycznie, to wszystko jest na najlepszej drodze, bije od nich frustracja w ch*j.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+