Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Marsz Wyzwolenia Konopi 2009


saba

Recommended Posts

Dredo: Dziś nas miliard jutro już 2

zmiy: przedtem w Polsce napoczął się, oznacza i u nas taki będzie prędzej czy później.

Solveyg: Dziwaczna sytuacja. Konopi pali omal nie 1/6 część wszystkiej ludności globu, a kupka kurwenyh władza tych, że trzymają, które, bardzo prawdopodobnie, same palą - decyduje za miliard ludzi, że im można, a że - nie można.

Nasza słabostka (rastamanow) - w rozbicie. I tyle.

Poprawnie Polacy na plakacie napisali - "Choć tak bardzo chcecie i tak nas wszystkich nie zamkniecie". Gdyby tylko rastas z całego świata mogły niejako łączyć się...ehhhhhh...

Pastamaha: Zwłaszcza przypodobała się fraza - Sadzić, palić, zalegalizować! Też oznacza tam nie siadują złożywszy ręce. Molodcy! ! !

amerika: natomiast u nas w znękanej cierpieniem Rosji siadują złożywszy ręce

Planovoy: a komu należy za jakieś konopi, gubić wszystek, kuca do kryminału i ryzykować być kalekim OMONom? Czyż jedynie chłopakom jakimś u których nema nihuja, jedynie testosteron w mózgowi wrze.

Tainos_Agentos: Jednak, a ja latem do ich pojadę na miesiąc myślę najść będzie nie problem.

BOLBA: Hodować Łapać Sadzać! Ot z czym zrodziły się, z tym i odumrzemy, u Rosjan w krwi rozbicie

Yurko89: Polacy Molodcy!

dorshyrak: bardzo zadowolony za Polaków! Wnet i u ich legalizowały, jak w Czechach będzie wszystek

Laserdo: Prosi paną, prosi pan:

Będziesz paliły z nami plan!

Ja Polakom wdzięczny

Będę z nimi Solidarny...

AWP: Masakra! kupa ludzi sprzeciwia się kontra ustawę. bowiem ustawa napisany gadami, że uwzględniają jedynie swój interes. А same kokos (kokain) żrą

liarus: Masakra! Masakra! A nam russkim bliżej będzie do Polski czym до Holandii. Jeśli naraz u ich ligalize będzie ja tam z wizytą pojadę)

Tam jeszcze na cztery stronice już napisały. Ot taki ot Konopna Solidarność :peace:

P.S. Przepraszam za mój polski.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 190
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mnie nie podobało się hasło: "kto nie skacze - ten z policji"

czy spotkaliśmy się po, by pożartować sobie z funkcjonariuszy egzekwujących obecne w Polsce prawo?

zgadzam się z Archaniołem, że w przyszłym roku trzeba lepiej się zorganizować

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

trzeba przede wszsystkim, transparenty przygotowac NORMALNE, a nie takie jakie były niektóre obrazajace policje, bo to nic nigdy nie da jak bedziemy mieli jak ktos juz tutaj powiedzieli "walczyli z wiatrakami" :/ wkrecic to jakas sławna osobe (D. Tusk, L. Wałęsa) - takich ludzi biznesu, albo telewizji (Majewski, Wojewódzki i więcej takich osóB) muszą trąbić o tym w każdym mediach, ze np. Wałesa bedzie na lawecie WolnychKonopi itd :) :zbakany:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeżeli chodzi o sam marsz było bardzo fanie ale jak wbiłem potem na after party to strasznie na początku zamuliłem, dopiero gdy dziewczyny zaczęły się gibać to ożyłem, szczerze nigdy wcześniej nie widziałem czegoś takiego.
Ula Afro ma chyba po 8 mięśni w każdym pośladku - to co robiła tyłeczkiem było niesamowite, zresztą wszystkie były cudowne, na finale i przez większość występów byłem pod sama sceną i kiedy mi machały tyłeczkiem przed twarzą myślałem ,że tej nocy popełnię zbrodnie :D zakochałem się w tych pięknościach i w ich ruchach.
A finałowy wystrzał tych srebrno złotych kółeczek w połączeniu z bombą atomową w moich płucach i ruchami kocic to coś co się przeżywa raz w roku.
Osobiście to after party to najlepsza impreza na jakiej dotychczas byłem !
Dziękuje organizatorom za organizacje i nie tylko za organizacje :ganja:

Co wam się najbardziej podobało ? Może zna ktoś tytułu utworów podczas których laseczki się wiły? będę wdzięczny :)

P.S Widzieliście jak po występie jednej dupeczki 3 zipy poleciały w jej stronę? dwa zwinęli szybko właściciele a jeden zabrała który później chyba oddała :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

HOLLY FUCK! No wszystkie się spodziewałem, ale po tym jednym filmiku chce wiecej. Nie ma bata, na 2010 widzimy się na after party :D .

to co robiła tyłeczkiem było niesamowite, zresztą wszystkie były cudowne, na finale i przez większość występów byłem pod sama sceną i kiedy mi machały tyłeczkiem przed twarzą myślałem ,że tej nocy popełnię zbrodnie :D zakochałem się w tych pięknościach i w ich ruchach.

Nie dziwie się :D .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+