Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Marsz Wyzwolenia Konopi 2009


saba

Recommended Posts

Gość zamrucz

nic nie trzeba bylo, normalnie ta cała hałda ludzi z marszu moglaby wbic ale nie bylo miejsca;<

dopiero pod wieczor zaczeło sie ze nie mozna wnosic napojow bo jakas dyskoteka byla równolegle

bynajmniej ja tak to odczułam bo w sumie ja bylam od strony lawet, jednak nie zaobserwowałam zadnych płatnosci, chyba ze na dyskoteke to tak ^^

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 190
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak ja nie dostałem tego gówienka na rękę na marszu to musiałem płacić

:/

więc lipa trochę no ale trudno

trzeba było pokazywać dowód na wejściu?

na szczęście nie

a co do pań hehe było bosko jak dla mnie mogły by tańczyć cały dzień

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z całego serca żałuję, że nie byłem w tym roku na MMM.
Oglądając ten filmik z podkręcającym kawałkiem (nie znam się na reggea i ragga zbytnio :D ), to się prawie popłakałem. Coś pięknego :wink: Piękna inicjatywa. Jedność i wolność :D Echh, dlaczego tam nie byłem?? Ogólnie trochę mało ludzi tańczyło, bo ja siebie już widzę na tym filmiku jak lecę koło ganja busa razem z okolicznymi ludżmi do tego pięknego rytmu.

Hehe, pomyślcie w ogóle o tych biednych policjantach - pionkach, oni tylko rozkazy wykonują, a idąc takim marszem też mogą się trochę doedukować :D Szkoda, że musżą wykonywać rozkazy tych starych skur****nów. Policja też sie zmienia, coraz więćej młodych i normalnych ludzi do niej wstępuje.

Ogólnie kolejne spostrzeżenia z oglądania filmików to to, że przechodnie zainteresowali sie marszem i mieli pogodne miny widzac ten pochód. Filmiki też kręcili ;)

Smutne, że tylu ludzi powinęli, czytajac cały temat o relacji z marszu byłem bardzo przerażony. Jak można posunąć sie do tego stopnia, żeby całe kordony (kondomy :) ) policji na dworzec wysyłać, żeby połapali biednych i nieszkodliwych młodych ludzi, któży się zebrali, zeby uczcić coś co jest dla nich ważne. I późniejsze łapanki - no kurrrrr...., ludzie litości.

Echh, czy na prawę na tym świecie nie bedzie nigdy zrozumienia dla praw i kultur innych od nas samych ludzi. Czy musimy być tak ku**a ograniczeni umysłowo.
Otwórz umysł - jak mawiał niejeden ;) Sam siebie zapytaj czy masz otwarty umysł. To mogłoby się tyczyc, tych co z fetą zostali powinięci. To co zrobili zasługuje na potępienie, nei popieram fety , kilka razy próbowałem, wiem jak ludzie na tym konczą i jestem przeciwnikiem. Nie niszczyć już nigdy, błagam, w ten sposób tej pięknej inicjatywy. Szpanu sie zachciało debilom, kurrrr.... Chcieli zaszpanować to mogli lepiej wyrwać grupkę tych młodych la petitek, które tak smaotnie dreptały koło ganja busa ;) Nawet fajne były, na pewno posłuchałyby cieakwych historii i wyskoczyłyby na imprezkę wieczorkiem.

Współczucie dla ludzi z ekipy trawka group, któży zostali powinięci, ku**a, mogłem tak samo zostać zawiniety gdybym tam był, a lipas by był bo krzaczki jakieś tam na chacie się pną :D Ale żąłuje nadal, ze nie byłem, cholera wie czy następnego roku dotrwam, nikt tego nie wie czy dotrwa. Wiec należy łapac każdą chwilę w zwiążku z tym i nie opuszczac już marszów. Cholerka, jak patrzę ilu tam ludzi sżło to niech pieprzone pismaki nie wciskają kitu dla ślepych, że szło 3 tys. Pismaki są ślepi od gapienia isę w monitor chyba heheh.

Jeszcze tylko podziekuję organizatoromi wszystkim, któży pomogli zorganizować ten marsz, w takim kraju jakim jest Polska - ograniczony, fałszywy, niesprawiedliwy, pamietajcie, to i tak wielki sukces w takim kraju jak ten.

Jeszcze jedno słowo jak odbieram te ataki policji na uczestników. Po prostu widzą (zresztą to już Shocke nawinął ,ze jego laska tak myśli), jak rośniemy w siłę i dlatego musieli przypomnieć o sobie w bardziej diametralny i pokazowy sposób, je***a propaganda. Najchętniej to by pewnie chcieli żeby wszyscy ludzie zauważyli, żę nie mają szans na wygraną i zakonczyli wszelkie próby namawiania do legalizacji.

Dobra nie pisze więcej, bo pisżę nieskładnie, za późno jest i za bardzo zmiażdzony. Ale taki jestem podkręcony, że idę sieprzejść ulicami nocą i spalic lola w samotnosci i pomyśleć ;)

P.S

Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana
nikogo nie zabiła, a jednak zakazana
Dla rasta sakramentem jest marihuana
Sadzic, palic, zalegalizowac

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+