Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Marsz Wyzwolenia Konopi 2009


saba

Recommended Posts

Shocke, a o której dojechaliście do wawy? bo widziałem na dworcu jak z 50-60, uzbrojonych w tarcze, kaski i pały, czarnych wbiegało na któryś peron...jakoś koło 7 to było

gofer cos po 11.

Dlatego jak się jedzie to albo się wsadza do tyłka [żart:D] albo się nie bierze :D

Sprawdzali to znaczy do naga i przysiady :zliscia:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 190
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmmm...

Zgodnie z zapowiedzinami na forum przyjechałem pomagać koło 8-9 ... Byliśmy we 4rech już gotowi do pomocy z bananami na twarzy o 8:20 .

Do tej pory gnębią mnie za to ponieważ do 13STEJ NIC SI? NIE DZIAŁO :? .

Lataliśmy w około pekinu w w to jedną to w drógą , ogolnie złapaliśmy kilka osob z czego raz na dłużej pana "el Diablo SIEDEM HAHAHAHA" założyciela topiku o filmikach z MMM z jakimś ziomkiem do których dołączyła duze ekipka ( Pozdro ziomuś , niezłe łachy były :D ).

Rozumiem pogoda etc ... ja jestem odrobinkę zawiedziony ale dało się to przeżyć :) .

Gdy wreszcie coś zaczęło się dziać organizatorzy biegali jak mróweczki :D o 16stej już stał gotowy tłum o 16:30 wyruszyliśmy . Paląć blanta z ziomkami oraz jednym typkiem z lawety wkupiłem się na nią i z tamtąd widok był nieziemski ! :shock:

Na całej szerokości ulicy tłum wesołych twarzy , każdy inny , wszyscy jednakowi , Milion ludzi , milion blantów , miliony uczuć - jeden cel.

Z braku czasu do wiejskiej nie doszliśmy ( znajomek opowiadał o 50 osobach pod sejmej po które zajechało kilka suk... ) Na polach można było sobie pogadać napić się piwka podpisać się pod listem o Ustawie posłuchać muzyki z lawety. Nudno nie było :lol: .

Ja z ekipą powędrowaliśmy niebawem na podzamcze by posłuchać jak Miodu z Jamal'a pięknie nawija. W autobusie był niezły sajgon ("Kto nie skacze ten z policji HOP HOP HOP" jak te kabany to wytrzymały XD? )

Ogółem ;

Mnóstwo fajnych ludzi się poznało , wewnętrzne uczucie szczęścia i radośći podczas przemarszu nie do opisania . Popadało troszkę ale thc przegoniło deszczowe kumulusy i w słońcu nieśliśmy wesołą nowinę " Sadzić Palić ZALEGALIZOWAĆ "

Mimo mojego niewyspania i uczucia niespełnienia przy pomocy BYŁO Ku*****o WARTO dawno się tak dobrze nie bawiliśmy .

Obecność na następnych marszach obowiązkowa!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mnie wkurwiała garstka malolatow którzy pod klubem fono czy jak on tam mial biegali od jednego do drugiego i pytali sie czy ktos zalatwi im sprzet na oko mieli 12 - 13 lat

i tekst jednego z nich "ku**a juz na ulicy jest latwiej dostać niż tu"

i dobrze nikt rozsadny malolatom nie sprzeda.

Dobre rozkminy były ze starymi jaraczami. Miałem przyjemność gadać z typem ok 40 lat a pozniej z nim bata spalic ;)

I jeszcze ta jedność wszystkich z kazdym mona bylo zapalic, kazdy pozyczal blety i tytoń aż miło ;D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość zamrucz

ja jechalam samochodem i wyjezdzajac z pola nic sie nie działo, przez wawe tez spokojnie, zarowno w jedną jak i drugą strone.

Co do samochodów, to słyszałem, że podobno zawinęli jakiś typków i w samochodzie coś ponad 10 znaleźli :/.

tak, to prawda, to min. tłumaczy brak urlotek plakatow balonow i td i tp, to był potrzebny samochod...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Heh...

Zaprawde nie wiecie NIE MACIE POJ?CIA jak to wszystko jest skonstrułowane ...

Wydaje wam się , że władza to władza , niby zła ale jednak posługuje sie literą prawa... Tylko ci którzy są prawymi ludzmi, też tak myśleli i zostali policjantami tacy są ... Do całej policji mało się to ma.

Nie twierdzę , że marsz jest złym a tymbradziej głupim pomysłem , wręcz przeciwnie TO COŚ NIEPOWTARZALNIE ZAJEBISTEGO , wyjść na ulice zjednoczyć się potańczyć podrzeć japę pokazać się ... Bo ludzie byli są i będą głupi ale może takimi marszami im uświadomimi jak są oczernieni !

"je**ć System!" nie tylko po to krzyczeliśmy by móc legalnie jarać...

Zastanówcie się jaki to ma prosty a jednak ukryty sens...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

tylko w praktyce wychodzi jak to jest

wiekszosc artystow muzykkow pali a tylko jak zawsze mozna liczyc na prawdziwych graczy ( pozdro j.stress)

wziac odwolac jeden koncert, moze korona nie spadnie ( mowa o osobach potencjalnie znanych)

a ludzi odrazu wiecej przyjdzie

wieszkosc osob nawet o marszu nie slyszala gdyby mnie nie pytali skad wracam..

telewizja gazety nawet interet cedzi informacjie zaniza dane, pisze w sposob nie ciekawy..

kazdy potrafi wymienic osobe ktora jest w klimacie jest znana ale jej nie bylo

nie chce legalizacji???

trzeba duzo pracy i checi zeby marsz za rok dojebal ze zdwojona sila, musi im sie to zaczac wymykac z pod kontoroliii

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

QBSN,

musisz to objąć rozumiem, że krzycząc je**ć system nic nie zdziałasz nawet jeżeli ma to 50 ukrytych sensów.

Idzie sobie gosć ulicą i nagle widzi manifestację krzyczącą je**ć system. Myslisz ze przekona go to do tego żeby jebał system razem z tobą?

my nie mamy je**ć systemu, chcemy legalizacji marihuany. gó**o nas obchodzi policja, politycy i całe to tałatajstwo, bo oni tak naprawdę nic nie mogą.

Liczy się tylko społeczeństwo. Jeżeli 10% jest za legalizacją a reszta przeciw, to żaden zdrowy na głowę polityk się nie wychyli. Jeżeli będzie większość ZA, to daję sobie rękę uciąć, że połowa z nich zmieni w magiczny sposób zdanie.

Prawda jest taka że żaden z nich nie mówi tego co myśli, tylko mwoi tak zeby na niego glosowali. Gdyby dzisiaj sie okazało że wszyscy ludzie chcą legalizacji heroiny to najdalej w przyszłym miesiącu byłaby ona legalna.

Błagam was, skończcie pi******ć system, policję i wszystko dookoła bo niweczycie ciężką pracę ludzi, którzy prostą drogą dążą do legalizacji.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

eh i wygląda na to że bez przemocy i rozrób nic nie zdziałamy... górnicy cos zdziałali bo uzyli siły.. Niestety prawda jest taka że nam nie wypada. Nawet jeżeli nakłonili byśmy sporą grupę osób i zdobyli tą instytucję nasz piękny kraj by powiedział " naćpali sie ziołami " i znowu pojawiły by sie nagówki w gazetach... Marihuana to złooo, po niej stajesz sie agresywny albo nawet umierasz....

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+