Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Marsz Wyzwolenia Konopi 2009


saba

Recommended Posts

Lewica zastanowi się nad legalizacją trawki

Na forach internetowych wrze. Rośnie temperatura przed marszem - jak nazywają go organizatorzy - ku wyzwoleniu konopi. Amatorzy "trawki" skrzykują się w sieci, by 23 maja razem przekonywać warszawiaków, że palenie marihuany nie jest złe. O legalizacji tego narkotyku rozmawiać chce z nimi Lewica.

"Jedno, co mogę obiecać to, że nikt tak tolerancyjnie i tak wnikliwie nie rozpatrzy argumentów zwolenników legalizacji marihuany jak Lewica" - mówi DZIENNIKOWI Jerzy Wenderlich, poseł tego ugrupowania.

Nie chciał zdradzić, czy Lewica jest skłonna poprzeć postulaty uczestników marszu. "Poczekajmy na to, co się wydarzy w maju" - mówi. Jednak dodaje: "Proszę pamiętać, że ani konserwatywne PiS, ani konserwatywna Platforma Obywatelska nie potrafią podjąć takiego dialogu w duchu tolerancji".

Marsz wyruszy spod Pałacu Kultury. Wystarczy wpisać w internetową wyszukiwarkę hasło "Manifestacja prolegalizacyjna - marsz ku wyzwoleniu konopi!", by przykonać się, że nie zabraknie manifestantów.

To, co może niepokoić, to spora aktywność licealistów na forach internetowych. Narzekają oni, że marsz odbędzie się 23 maja, czyli w trakcie matur.

Źródło :http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article3...cja_trawki.html

Widać że o marszu zaczyna być głośno także w ogólnopolskich mediach oby dało to jakiś efekt

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

"Jedno, co mogę obiecać to, że nikt tak tolerancyjnie i tak wnikliwie nie rozpatrzy argumentów zwolenników legalizacji marihuany jak Lewica"

"Proszę pamiętać, że ani konserwatywne PiS, ani konserwatywna Platforma Obywatelska nie potrafią podjąć takiego dialogu w duchu tolerancji".

Tak jak przedmowcy... szukaja u nas poparcia, wmawiajac nam, ze nas rozumieja i z mila checia nas wysluchaja. Tylko, ze na sluchaniu pewnie sie zakonczy...

Wyzej wymienione cytaty cala geba krzycza: "Popatrzcie jacy jestesmy tolerancyjni i potrafimy sluchac innych, glosujcie na nas!"

Ale zobaczymy jak sprawa sie potoczy...

Link to comment
Share on other sites

Nic z tego nie będzie, tak mi sie wydaje.

Znalazłem pewien artykuł z Maja 2007r.

Szok, prowokacja i daleka nieodpowiedzialność - tak posłowie komentują pomysł Sojuszu Lewicy Demokratycznej, którzy chcą legalizacji miękkich narkotyków. "To jakiś absurd. Jestem w szoku i nie wierzę, że koledzy mogli coś takiego wymyślić" - twierdzi Tadeusz Cymański z PiS.
Jego partyjny kolega Marek Suski również był zaskoczony. "To musi być prowokacja, która ma wywołać dyskusję" - mówi Suski. Poseł uważa, że legalizacja narkotyków doprowadziłaby do gwałtownego wzrostu narkomanii. "Jeśli lewica chce w ten sposób zdobyć głosy wyborców, którzy używają narkotyków, to znaczy, że sięgnęli już bruku. To może ich całkowicie pogrążyć" - dodaje Suski.

Podobnego zdania jest posłanka Platformy Obywatelskiej Julia Pitera. "To żadna nowość, to stare odgrzewane kotlety. Koledzy posłowie wracają do swoich starych pomysłów. Nie przeszły raz, to próbują ponownie" - mówi Pitera. Jej zdaniem, próby legalizacji marihuany są dalece nieodpowiedzialne. "Są pewne granice, których nie należy przekraczać w walce o wyborców" - powiedziała dziennikowi.pl.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

grower.com.plthc-thc.com

GROWSHOP HEMP.PL

seedstockers.com

growbox.pl


×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+