Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Marsz Wyzwolenia Konopi 2009


saba

Recommended Posts

propouje zrobic symboliczny atak terorystyczny na kilka strategicznych pkt w Warszawie.. Sejm i Komende Głowna Policji. wysadzic ten pierdolnik i problem z głowy na jakies 2 lata :D

a teraz powaznie..

Czytam posty na temat marszu i wszystko zmierza do jednego wniosku:

za rok przygotujemy sie do marszu DUŻO lepiej.

na tym marszu brakowalo jednak takiej ogolnej informacji co i jak robimy, to ze idziemy za samochodem to nawet pies potrafi (jak widac na zdjeciach w tacy panowie w odblaskach).

Nie znalem trasy, nie wiedzialem gdzie ide ;p ale wszystko bylo pod "kontrola" :wodna:

mysle ze gdyby media zrobily relacje na zywo to moze jakos by to lepiej wygladalo w oczach ludzi czytajacych gazety i wiadomosci w necie.. no i oczywiscie gdyby nie pierdolili takich glupot ale to juz nie nasza wina ze maja bug`a w mozgu, jedno oskryptowanie co do narkotykow :((

policja.. to temat rzeka.. ze wiskali, to raczej tych co sie rzucali w oczy.. ten kto sie pucowal z tym ze cos ma.. dostal po dupie, ten kto robil to dyskretnie bawil sie do samego konca :)) nie mialem zadnego problemu z policja (no jak lecialem pod palac to zapytalem patrol "przepraszam jak najszybciej dojde pod Palac kultury" kiedy stalem na marszalkowskiej kolo galeri centrum - ok - nie ogarnelem ale to nie znaczy ze mieli mnie potraktowac jak powietrze? :D

oj moge pisac i pisac,

podobalo mi sie :))

SADZIC! PALIC! ZALEGALIZOWAC!!!

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 190
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czytam posty na temat marszu i wszystko zmierza do jednego wniosku:

za rok przygotujemy sie do marszu DUŻO lepiej.

na tym marszu brakowalo jednak takiej ogolnej informacji co i jak robimy, to ze idziemy za samochodem to nawet pies potrafi (jak widac na zdjeciach w tacy panowie w odblaskach).

Nie znalem trasy, nie wiedzialem gdzie ide ;p ale wszystko bylo pod "kontrola" :wodna:

mysle ze gdyby media zrobily relacje na zywo to moze jakos by to lepiej wygladalo w oczach ludzi czytajacych gazety i wiadomosci w necie.. no i oczywiscie gdyby nie pierdolili takich glupot ale to juz nie nasza wina ze maja bug`a w mozgu, jedno oskryptowanie co do narkotykow :((

Media nie zrobią relacji tylko dlatego, że organizatorzy uważają, że wiedzą o imprezie. Z mediami jest jak z pierdoloną arystokracją, trzeba je zaprosić, poinformować, napisać wstępniak, wysyłać relacje i zdjęcia oraz informacje ze szczegółowym planem imprezy. My tak robimy od 3 lat na imprezie której jestem organizatorem, przynosi to skutki -- dość wymierne.

policja.. to temat rzeka.. ze wiskali, to raczej tych co sie rzucali w oczy.. ten kto sie pucowal z tym ze cos ma.. dostal po dupie, ten kto robil to dyskretnie bawil sie do samego konca :)) nie mialem zadnego problemu z policja (no jak lecialem pod palac to zapytalem patrol "przepraszam jak najszybciej dojde pod Palac kultury" kiedy stalem na marszalkowskiej kolo galeri centrum - ok - nie ogarnelem ale to nie znaczy ze mieli mnie potraktowac jak powietrze? :D

Organizatorzy powinni pomyśleć o tym jak rozwiązać problem tłumu który obraża policje, skandując w ten czy inny sposób. Napiętnować przez megafon i prosić o zachowanie spokoju. Takie zjawiska tylko podjudzają naszych zacnych funkcjonariuszy do interwencji.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie jestem pewnien czy nawiazujesz tu konkretnie do mojej wypowiedzi.. tak.. szczerze wkurwialo mnie to jak co jakis czas slyszalem "kto nie skacze ten z policji"...

takie okrzyki to pod stadionem, na meczu mozna krzyczec jak sie szuka awantury..

jezeli powiem ze nie skakalem to co? jestem z policji? :D czy poprostu nie chcialem miec problemow na marszu? ;>

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

macie racje ludziska

te hasla dotyczace policji to żenada- po kiego grzyba wogole obrazac policje na marszu ktorego istota jest legaizacja konopi? to nie policja tworzy ustawy ! pozatym mysle (z mojego punktu widzenia) ze panowie niebieski zachowali sie naprawde spoko. ja ani moi kumple nie mielismy zadnych problemow, trzeba bylo bardzo chciec albo miec niedorozwoj zeby byc zwinietym :? pozatym mam mieszane uczucia co do samych uczestnikow marszu... co chwile widzialem jakiegos pijanego goscia, w dodatku te prostackie hasla do policji i "chu* wam w dup*" do kontramanigy. na nastepny rok trzeba cos pomyslec nad ogarnieciem tego tłumu, wyjasnic poco sie zebralismy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z tą amfą to wtopa na maxa. Widać i słychać, że media to podchwyciły najbardzej. W mentalności przeciętnego Polaka już tkwi obraz dilera, przy którym znaleziono mj oraz fetę. I tak se psujemy obraz społeczny. Ze startowaniem do glin to też przesada, w końcu MMM miał mieć charakter polityczny a nie antypolicyjny. Ze zdjęć widzę, że za mało było argumentów ZA. Co do :pies: to nawet nie wiecie jak ta formacja jest ściśle uzależniona od CENTRALI na górze. W najdrobniejszych nawet sprawach.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tu widać, że to seym się boi. No ale dalej dzielnie strzeże naród przed zieloną śmiercią. Ostatnimi czasy to tylko górnicy szturmem na tą instytucyję coś zdziałali. Może by rozpirzyć tą kryjówkę partyi polit. trzeba zawiązać koalicję z kibolami, ze stoczniowcami, górnikami, gejami, a może i związkami zawodowymi policji. Zwalić się kupą i wtedy byłaby największa szansa zdobyć to miejsce "Debaty Mędrców"(co w łac. oznacza parlament).

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

macie racje ludziska

te hasla dotyczace policji to żenada- po kiego grzyba wogole obrazac policje na marszu ktorego istota jest legaizacja konopi? to nie policja tworzy ustawy ! pozatym mysle (z mojego punktu widzenia) ze panowie niebieski zachowali sie naprawde spoko. ja ani moi kumple nie mielismy zadnych problemow, trzeba bylo bardzo chciec albo miec niedorozwoj zeby byc zwinietym :? pozatym mam mieszane uczucia co do samych uczestnikow marszu... co chwile widzialem jakiegos pijanego goscia, w dodatku te prostackie hasla do policji i "chu* wam w dup*" do kontramanigy. na nastepny rok trzeba cos pomyslec nad ogarnieciem tego tłumu, wyjasnic poco sie zebralismy.

Nekromaton co do policji to chcialbym sie z toba zgodzic ale nas zaraz po wyjsciu z pociagu zawineli na komisariat i jak pewnie wiesz nie tylko nas, a klopotow nie szukalismy i niedorozwojami tez chyba nie jestesmy :D Zorganizowali sobie lapanki i praktycznie co kilka krokow bylo widac jak wkladaja komus rece do kieszeni, moze tego nie widziales ale wcale nie byli tacy spoko. Na samym marszu moze i tak ale przed pojechali nas ostro :zliscia:

Co do tlumu to tak jak mowisz trzeba to jakos lepiej ogarnac bo takie hasla tylko psuja nam opinie ale wiadomo ze calkiem tego i tak nie wyeliminujesz.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+