Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Marsz Wyzwolenia Konopi 2009


saba

Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

powiem tak bylo zajebiscie i napewno pojade za rok , ogolnie zajebista byla euforia moim zdaniem gdy wszyscy ladnie krzyczeli ,,Sadzic, Palic , Zalegalizowac'' , albo ,,kto nie skacze ten z policji HOP HOP HOP '' a blancik z jagodowej blety pod samym palacem byl mistrzowski , zajebiscie mi sie to nie podobalo np ze po pierwsze nikt nic nie wiedzial od wczesnych godzin porannych a kazdy sie tak ustawial i po co ...ja np . latalem jak ten glupek do okoloa PKiN prubujac kogos odnalezc :( i to mnie smuci ze tylko poznalem 3 osoby z naszych for ..chodzi mi o org. i com. a juz wogole mnie smuci to tylko ze z jedna osobe tylko z tego forum zapalilem i wymienilem jako takie poglady.moze bylem zabardzo :joint: :buch: ten tego ale ja np nie widzialem wogole ludzi w naszych koszulkach a jedna to gdzies mi mignela i nie zdazylem jej dogonic :D :zbakany: .. miejmy nadzieje ze za rok bedzie lepiej i bedzie nas jeszcze wiecej :peace: ps. brak nowego numeru Soft Secrets na lawecie porazka :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie zakładam że to wszystko prawda bo wiem że media nie zawsze są obiektywne, ale

jeżeli ktoś na marsz zabiera amfetamine to dla mnie jest debilem
gdy psy łapią kogoś z jaraniem podczas marszu to dla opinii publicznej nie jest to nic dziwnego

no ale jeżeli ktoś usłyszy że podczas marszu zatrzymano 50 osób z amfetaminą to przekaz jest jasny - palacze marihuany = narkomani

trzeba było jeszcze kur.wa strzykawki z heroiną zabrać

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

bylem podczas marsu i byl straszny babilon poszliśmy na wiejska pk.30-40 osób. patrz a po chwili zajechało z 10 suk i jeszcze przybywali , zrobili sobie łapanke ku**y je***e ale mi sie udało

WIELKI BUCH DLA WAS :buch:

Nie chciało mi się zakładać nowego tematu więc wkleje to tutaj. Najwyżej usuńcie :sleep: :

Zwolennicy marihuany zatrzymani za amfetaminę

Podczas wczorajszego "Marszu Wyzwolenia Konopi" policjanci zatrzymali 46 osób. Młodzi ludzie mieli przy sobie narkotyki - marihuanę i amfetaminę - informuje TVN Warszawa.

Więcej informacji ze stolicy na stronach TVN Warszawa.

Młodzi ludzie trafili do policyjnych izb zatrzymań. Wśród nich jest siedmiu nieletnich. Uwagę funkcjonariuszy zwróciło niekulturalne zachowanie niektórych manifestantów.

Młodzi ludzie podczas marszu skandowali słowa: "Sadzić, palić, zalegalizować", "Zapal blanta, olej policjanta". Na samochodach było można zobaczyć hasła takie jak: "Choć tak bardzo chcecie i tak nas wszystkich nie zamkniecie", "Legalizujcie, nie krytykujcie".

Pobrane z Onet.pl

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zwolennicy marihuany zatrzymani za amfetaminę

Podczas wczorajszego "Marszu Wyzwolenia Konopi" policjanci zatrzymali 46 osób. Młodzi ludzie mieli przy sobie narkotyki - marihuanę i amfetaminę - informuje TVN Warszawa.

Więcej informacji ze stolicy na stronach TVN Warszawa.

niechce mi sie w to wierzyc ze mieli amfetamine.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+