Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Marsz Wyzwolenia Konopi 2009


saba

Recommended Posts

Ile osob weszlo do klubu? Ile kosztowalo wynajecie? W przyszlym roku nie ma ch**a ale ide na marsz i na after. Muzyka nie moja ale klimaty-laski+bataty jak najbardziej moje :D

W przyszlym roku bedzie jeszcze lepiej i jeszcze lepsza bedzie impreza po marszu! :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 190
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

trzeba przede wszsystkim, transparenty przygotowac NORMALNE, a nie takie jakie były niektóre obrazajace policje, bo to nic nigdy nie da jak bedziemy mieli jak ktos juz tutaj powiedzieli "walczyli z wiatrakami" :/ wkrecic to jakas sławna osobe (D. Tusk, L. Wałęsa) - takich ludzi biznesu, albo telewizji (Majewski, Wojewódzki i więcej takich osóB) muszą trąbić o tym w każdym mediach, ze np. Wałesa bedzie na lawecie WolnychKonopi itd :) :zbakany:

Nie z takim zapleczem medialnym i nie z takim podejściem do policji.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie wiem nic o kosztach wynajęcia czy ewentualnego wstępu bo rozbiłem namiot na fono barze dużo wcześniej przed marszem, :D więc po marszu organizatorzy bez problemu mnie wpuścili pierwszego bez żadnych opłat itp ze względu że miałem tam swoje wszystkie itemy :) A jeżeli chodzi o ludzi to było dość dużo - przynajmniej z mojej perspektywy bo byłem cały czas w tłumie oglądającym dupeczki.

Niedługo wrzucę kolejny filmik na :picture: YouTube.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość zamrucz

qwerty123, niestety w lepszej jakosci niz to z 1 posta nie bedzie;< ona nie jest z tego teamu born to dance, a to wszystko co ja wysłałam to od nich mam , nikt jej nie krecil od nich;<



Ta to przesadziła :D .


no... mogłaby zrzucic 10 kilo zanim w takich szortach wyleciała na scene xP

ps dla mnie pani numer 1 byla najlepsza xD

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

qwerty123, niestety w lepszej jakosci niz to z 1 posta nie bedzie;< ona nie jest z tego teamu born to dance, a to wszystko co ja wysłałam to od nich mam , nikt jej nie krecil od nich;<

Kurde ja zaraz tam pojade to zobacze na żwyo, bo nie moge ;d . Zakochałem się ! :P

 

ps dla mnie pani numer ! byla najlepsza xD

 

No nieźła, ale i tak blondyneczka dla mnie lepsza :D .

Widzę, że super balecik był po marszu, na samą impreze after party warto było przyjść. Od ilu lat tam wpuszczano, trzeba było pokazywać dowód na wejściu?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+