Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

Cholera, był chyba kiedyś taki temat ale nie mogę znaleźc :roll:

Otóż robię nowy odbłyśnik z blachy do ciasta i jest problem... Czym zrobić dziury na oprawki? 8) Widziałem kiedyś takie jakieś specjalne nakładki na wiertarke ale tego też nie mogę znaleźć :?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzięki za link

Ładnie wyszła ta lampa ale nadal nie wiem co i jak... 

"wyciąłem a raczej wybiłem młotkiej i przecinakiem w niej 4 dziury na oprawki zarówek" - niewiele mi to mówi... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bartoll, dzięki za pomoc :buch:

Sam nie wiem czy będzie mi się chciało z tym tyle srać. Mam na oku hps 70w.

Nigdy nie uprawiałem pod hpsem, ale domyślam się, że 70 nie grzeje się jak 250 czy 400w

I kolejne pytanie :D Ile cm taki 70 musi być nad szczytami? :)

Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemano mam pytanie, jak najlepiej kiełkować odmiany z af ?

i zależy mi na tym żeby nie używać precrushingu bo jakoś nie mam do tego przekonania.

Słyszałem że dobrze wyrzucić pestki na 24h do wody i potem na watę (czyli standardowe kiełkowanie), ale wolałbym dowiedzieć się od kogoś kto już próbował coś podobnego ?

nigdy nie kiełkowałem af a nie chcę stracić pestek...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

spoko spoko przeczytałem temat ale najczęściej jest tam mowa o precrushingu a ja nie chciałbym jej używać.

wszystkim ktorzy nie maja doswiadczenia polecam metode - kielkowania z doniczki. Czyli nasionko do wody na 20 Godzin potem do doniczki doniczke w folie i do cieplego miejsca. W ten sposob kielkow nie pouszkadzacie.

Jak nasionka sa swieze i dobre to nie ma opcji ze nie wykielkuja. Niektore kielkuja w 2 -3 dni ale zdazylo mi sie ze wykielkowalo mi po prawie 2 tygodniach a juz bylo spisane na straty.

?? do diniczki doniczke w folie ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+