Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tak szczerze mówiąc dysponuje 2 miejscami po 2 m x4m i myślałem nad tym żeby zrobić jedno do vega drugie do flo ale patrząc teraz na to za mało miejsca mi zostanie na klony i matkę dla klonów i ograniczę pole uprawne do 2m x 3m ale to w tym momencie potrzebuje 300000 lumenów i w takim przypadku do flo 2x 1000w + 400w HPS a do wega 2x1000w HPS i 400w MH

to bedzie dobrym rozwiazaniem czy moze darowac sobie te 400w i miec tylko 260000lumenow? dzieki za pomoc :) :zbakany:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

elo :elo: ..juz ponad tydzien wertuje tematy forum i gromadze wiedze o grow-indoor :twisted: ..aktualnie czekam na nasionka z F2s (moja pierwsza uprawa) :wink: ..boxik juz czeka, wymiary to 30x42x125 (fart chcial ze mam biale meble :D) ..zamieszczam w nim lampe HPS 100W TC EXTRA i chce wcisnac tam dwie donice 20x20 ..i tu jest miejsce na moje pytanie: zamowilem 3 odmiany.. 4xKiller Widow x Lowryder #2, 3xKiller Queen i 3xFruit Bowl ..ktora z nich bedzie sie najlepiej nadawala do wyzej wymienionych waronkow ? (w razie czego znam juz chyba wszystko o treningu, takze pozostanie mi sprawdzic sie w praktyce :) ) ..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+