Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

Pexx, Musisz kupić jeszcze gniazda to żarówek i od nich odchodzą 2 kabelki... Musisz mieć wtyczkę do kontaktu z dwoma kablami w środku. Łączysz kabelki do wtyczki i izolujesz. Wtyczkę do kontaktu najlepiej weź od jakiegoś nie działającego urządzenia. Tylko nie pomyl + i -

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam jakie są tanie preparaty do obniżenia PH wody mam 7.7 chce mieć 6.7 i jeszcze jedno czy odżywki takie jak biohumus pk 13/14 czy Canna boost obniżają PH wody jak tak to w jakim stopniu. chce zaznaczyć iż PH gleby wynosi u mnie 7,3 troszeczkę za dużo

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ładnie, ładnie. Ech, dutch dragon, mile wspominam. Zajebisty haj, buchy wchodzą na gardło mocno, ale warto się pomęczyc. I ten zapaszek, coś jakby eukaliptus/mięta/świeżość :D A najlepsze w dutch dragonie jest to, że jest w mostly sativa, a rośnie jak indyjka. I robi zajebiście jedną dużą szczytową pałę. U ciebie to już widac, mocno wystaje :D:D

Super haze, dobry wybór bo ze skunkiem#1 jest zmieszany takze nie będziesz tyle czekał hehe. A tak przy okazji, po jakim czasie zakwita od przełączenia na 12/12 i ile wega mu dałeś? I dobra rada, potrzymaj go dłuzej w tej mniejszej doniczce to się nie będzie tak wyciągał. A potem warto jest jeszcze przesadzic by wycisnąc trochę więcej z niego.

A orange bud z Dutch passion czy white label? Ja miałem jedynie california orange bud f2, ale teraz to jest jedna z moich ulubionych odmian hehe

pozdroo

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mooniek13, nie mam pojęcia po jakim czasie zakwitła na pewno później zaczęła kwitnąć niż pozostałe panny po jakimś tygodniu już tak w miarę kwitnęły SH jeszcze nie tak bardzo jakoś niedawno ruszyła coś bardziej

a OB z dutch passion

Bonawentury, no szło im powolutku no ale to ta temperatura zawiniła teraz już myślę że będa puchły w oczach w nowym miejscu

temtego boxa nie ma co docieplać bo jak lampka jest włączona to temperatura jest spoko a jak będą tam AF to nie powinno być problemów

a po tych 3 femi mam już w planach zasadzić kolejne 3 feminki

skunk#11 , cinnamon i white widow :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+