Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

a ile dałeś za ta 400W lampe andrew8666?przydała mi by się taka zamiast 70w :D

Ja nic 8)

Kolega na wieść że potrzebny mi hps powiedział że ma takie coś na chacie - 400W - i że moge pożyczyć jak chce :wink:

Ale i tak musze sobie kupić 100-150W przy 400 faktycznie z temp. nie wyrobie jak pan wyżej :]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a wiec

1. dobrze bedzie jak wszystkie zarówki dasz w jednym miejscu na górze w odblysniku a to ze masz wiecej LM to nie zaszkodzi nawet pomorze :)

2.no wiesz to jeszcze zalazy jaka odmiane dasz ale no daje po sobie znas osobiscie poelcal bym w sloiczek nasypac sody i zalac soda no i po zapachu ewentulanie dac filtr weglowy :)

3.dobrze wyliczyles ilosc lumenów Ci potrzebnych. pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

zarowki zamontuj na gorze boxa, nie zapomnij o odblysniku (nie musisz go kupowac, mozna zrobic samemu chociazby z blachy do ciasta). zarowki nie musza byc w ukladzie gwiazdy jak to zaproponowales

co do odmian to sugeruje cos z autofloweringiem bo masz niskiego dosyc boxa. a to jaka odmiane auto wybierzesz to juz naprawde zalezy od ciebie, jezeli stawiasz na plon to nie bierz lowryder clasic bo daje raczej najmniej plonu z tych co podales. z drugiej strony natomiast chyba najmniej smierdzi. gdybym byl na twoim miejscu bralbym white russian, low snow albo disel ryder.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pytań z dwóch zrobiła się masa, ale po kolei ModY, ;]

W cenie +/- 35zł zmieścisz się z prawie wszystkimi nasionami z autoflo, które są najlepsze dla początkujących, szybko rosną w razie pomyłek można szybko odkupić winy..; )

Co do boxu proponuje wykleić kocem ratunkowym albo pomalować na biało, odbłyśnik wydaje mi się zbędny na takiego boxa.. ;) Co do rozmieszczenia spróbowałbym dać 3 na górę, a 2 pozostałe na bocznych ściankach pionowo..;oświetli to przynajmniej mniejsze topki. Światła rośliny zawsze potrzebują im więcej tym lepszy efekt, także jeśli możesz to nie żałuj, a się odwdzięczy.. :happy:

Chłopie wentylacja i nawilżanie powietrza też jest potrzebne.. Co do wentylacji proponuje da 2 komputerowe 12cm wiatraki z dołu, a otwór z pojemnikiem z węglem grillowym nad lampami.

Jakiś pojemniczek z wodą albo smatka na ściance dla uzyskania chociaż trochę wilgoci ;)

Zwiększaj boksa ile możesz, tak czy siak będziesz musiał naginać roślinkę, żeby się zmieściła i dała dobry plonik ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+