Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

komora, też myślałem nad tym :)

Będę kiełkował ak47xdr dwa sionka ale jedno dam chyba normalnie do wody na 24h i na watę a drugie 24h i precrushing. Tylko że może się obejdzie bez tego, bo:

1.ziarno wrzucamy do szklanki z woda na ok 24-32h.

2.po uplywie tego czasu wszystkie nasionka wyciagamy na waciki.

3.nasionka ktore wykielkowaly samoistnie ,wrzucamy do gleby.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

witam co mam zrobić jak temperatura w boksie jest za mała box ma wymiary 80/40/100 lampe mam 100v hps, nie mam jeszcze dziur na wentylacie mam 4 wiatraki od kompa i przyszykowany materiał na filtr węglowy w dziale uprawa indoor dla początkującyh wyczytałej że temperatura w boksie powinna być 2 godziny po włączeniu hps w granicach 25/35 stopni a umnie jest 19,5 a w pomieszczeniu gdzie stoi jest +4 przed włączeniem hps w boksie było 3,5 stopnia a w pomieszczeniu 3 stopnie boks ma służyć głównie do przygotowania roślin na oddor a pózniej mam zamiar posadzić jakiś lowrider 2 w nim jak zda egzamin w sumie to box będzie mi potrzebny najwczesniej na początku kwietnia jak będzie troche cieplej na zewnącz to myśle że w boksie też będzie cieplej tylko niewiem ile cieplej i ile mam zamontować wentylatorów żeby pożniej nie było jakiejś wtopy prosze o pomoc jak wy byśćie to wszystko rozegrali

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam mam problem mam żarówkę HPS 250w oraz standardowy odbłyśnik z z gwintem e40 ale nie wiem jak ją podłączyć żeby w pełni funkcjonowała czy trzeba robić bo gdzieś wyczytałem ze potrzebny jest układ zapłonowy i statecznik z kondensatorem mocy biernej,ale nie wiem jak jest naprawde no nie mam zielonego pojęcia na ten temat czy to jest potrzebne czy jest inna opcja podłączenia hps-a aby w pełni funkcjonował dodam ze na odbłyśniku jest kabel biały o jakiejś tam długości i i trzy dzyndzle do podłączęnia proszę o pomoc zgóry dziękuje i pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+