Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

To teraz ja - buduje boxa 45x45X140 i mam pytanko...

Ile wstawić tam LR#2? Chyba że jakąś inną odmiane polecacie jako 1 ;]

I jeszcze jedno - poco mam 2 posty pisać - jaką lampe tam wstawić? 100W czy 150W?(ofc hps) Niby im wiecej lumenków tym lepiej, ale wole się upewnić...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ok zakupim 150W :D

A co do odmiany to chodziło mi o to czy polecacie jakąś odmiane szczególne - ja wybrałem raczej LR#2 bo niby "wybacza niedopatrzenia" ;] A nie sądze żebym idealnie przeprowadził uprawe :lol:

EDIT:

Jeszcze o czymś zapomniałem! Czy roslinki podczas hodowli aż tak mocno pachną? Bo chce to w szafie ukryć, i nie wiem czy będzie ten zapach się po całym pokoju roznosił czy tylko w szafie - bo wiecie matka zaczęła by rzucać różne pytania co tu tak śmierdzi itp.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A co z tych 3(DR,Ak47,LR#2) najmniej pachnie?

I jak u nich z mocą? LR#2 chyba najsłabszy i ma najmniej plonów czyż nie?

Ale mi głównie chodzi o "pewność" uprawy - że roślinka wybaczy mi niedopatrzenia...

Innymi słowy co polecalibyście jako pierwszą roślinke?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam mam pytanie dotyczące roślinek ile razy w tygodniu trzeba je podlewać aby je nie przewodnić .Druga rzecz to od jakiego momentu życia roślinki można zastosować nawóz na WEG i jakie dawkowanie, ile razu w tygodniu .Tak samo z nawozem na kwitnienie ile razy w tygodniu je nawozić i czy sugerować się dawkowanie jakie nadał producent z góry dziękuje i pozdrawiam PEACE.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

natomiast SH widać ze ma jakiś problem

SH byłą fimowana i się lekko przypaliła od żarówy :? tak to nie rosły wcale prawie :D a nagle na flo tyle wyskoczyła że była 5 cm od żarówki ale dość szybko zareagowałem że się tylko trochę liśc przypalił :) dośc często liście jej flaczeją i opadają nie wiem co jest grane bo pozostałe nadal maja sztywne podniesione liście a wszystko tak samo mają

z ziemią było mieszane Bat guano

podlewam po 1 litrze na każdego krzaczka

nawozem co dwa tygodnie raz total bloom a raz planton K

może nie chce się wierzyć ale panienki są juz 21 dni na flo wolniutko kwitną ale przyczyną buła temperatura zawsze w dzień chodziłem to nagrzewniczka śmigała ale poszedłem ostatnio w nocy i zimnica w środku ok 5*C

czasem się włącza czasem nie więc ją wywaliłem i dałem żarówkę w puszcze metalowej :happy:

łącznie maja już 66 dni

oby teraz bylo bez problemów a topy rosły jak maczugi.

Pozdro

no dzięki Stary :joint:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czy mam zaczac sie martwic , jezeli pestki sa od poniedzialku na wacie (po 20h moczenia w

w szklance) wczoraj zrobilem precrushing... i wciaz nic nie wypusciły

seedcannabis.pl/

Stoja na modemie , temp w srodku ok25 stopni {talerzyk w reklamowce]

(Ak 47 i Lr#2)

Czekac ? czy co radzicie :>

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+