Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

Wysłany: Dzisiaj 17:47

--------------------------------------------------------------------------------

siemka mam pytanko jestem poczatkujaca bede naswietlac 24/24 podobno sa wieksze plony o ile mi sie przedluzy uprawa do tego chce zastosowac najpierw LST a w nastepnej kolejnosci FIM o ile calkolwicie mi sie wydlurzy uprawa i nierozumiem jakie dwa odrosty maja zostac nikt tego jeszcze dobrze nie wytlumaczyl jesli chodzi o trening FIM

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

na drzewach takie coś (tą ślinę) nie raz widziałem jak Yarcio pisze jakaś substancja organiczna pewnie nic groźnego ;) co do roślinek to ładne ładne nie powiem :wink:

a ten LR zajebisty :D widze już za niedługo będą testy :D a może już jakieś były

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

domator222, masz niskiego boxa. Bedzie cieszko z hpsem. Bedzie sie grzalo i malo miejsca. Na hpsa musiszliczyc jakies 20 cm minimum plud doniczki minimum10cm.zostaje 20 cm. ledwo starczy na LR. Montuj kompakty

ojciec, zazwyczaj topanowie rosna wieksi, wiec panieni wejda jak najbardziej. Jak dobrze ponaginasz to powinno wejsc. Jak nie, to zawsze mozesz jedna wystawic na outa :D

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ojciec, zazwyczaj topanowie rosna wieksi, wiec panieni wejda jak najbardziej. Jak dobrze ponaginasz to powinno wejsc. Jak nie, to zawsze mozesz jedna wystawic na outa :D

:peace:

ok dziekówka, a przyfimowac bede mógł te kraczki??? (pamietaj ze beda w tych doniczkach na styk w boxie)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

czyli na boxa 40x40 wystarczą 3 takie zarówki tak ?

w sumie bylo by to absolutne minimum (a nawet troche pod minimum). Daj jeszcze jedna jakas mniejsza i bedzie ok.

a przyfimowac bede mógł te kraczki???

jak najbardziej. Troche sie rozgalezia, ale nie bedzie zle :D jak liscie beda zaslaniac swiatlo innym szczytom to spokojnie mozesz kilka wiekszych oberwac i nic sie nie stanie (tylko nie na raz! ja co tydzien wywalam najwiekszego liscia ktory zaslania swiatlo innym :D )

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

witam, mam taki oto układ zasilający:

UKŁAD ZASILAJĄCY DO HPS I MH 150W PRO-V-T SYSTEM

 

 
-kompletny układ zasilający
-do lamp HPS i MH o mocy 150W
-producent: GIB - Hiszpania 
-model: PRO-V-T
-zasilanie: standart 230 V, 50Hz
-automatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem

na schemacie wejścia mają literki: F,F,N,N , wyjścia (do połączenia z żarówką) oznaczone są LR,LA. Jest jeszcze L1 i N ale to chyba tyczy się podłączenia kabla zasilającego. Ktoś ma pomysł jak to zmontować?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+