Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

Witam

Proszę o radę, na powierzchnię o wymiarach 80x50cm, dać sześć donic 11l. 25x25cm, czy może osiem 5,7l. o wymiarach 20x20cm. Chodzi o uprawę automatów, pewnie femi. Zastanawiam się co da lepsze plony przy dobrym treningu. Większe donice i mniej roślin, czy dorzucić dwie kosztem litrów w donicach. Co wy na to? Dzięki :wodna:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dorzuć ze 2 świetlówki innej barwy niż hps. Np coś o barwie pomiędzy 4200k a 6400k 23-30W nie wiecej.

możesz też pomyśleć o wymianie statecznika w swoim układzie zapłonowym na 250W. dokupisz statecznik i zarówke i masz problem ze światłem rozwiązany.

swoją drogą 50 x60 dla hps 150 to nie tak strasznie :D coś urośnie na pewno!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

styknie nawet 150hps do takeigo boxa, ale fakt lepiej jak cos tam jeszcze dorzucisz

dorzuc tam jedna/dwie swietlowki o zimnej barwie 6400k (wspomoga wegetacje)

na allegro sa poluxy o mocy 3500lum ale kosztuja nie malo bo niecale 50zł dlatego taka jedna styknie, chyba ze kupisz gdzies na miescie w sklepie dwie slabsze, to tez bedzie dobrze. z obyu stron hpsa zamontujesz i bedzie lepiej niz dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hm myslalem o takich normalnych doniczkach jak wiksze kwiaty sie sadzi nie wiem ile one maja 3-5l, ale jesli wejda powiedzmy 4doniczki to boje sie ze te 4rosliny beda sobie wzajemnie przeszkadzac.

O wlasnie moze tez mi ktos wytlumaczy o co chodzi z tym kalkulatorem na ilosc lumerow. Jak ja sobie obliczam to bychodzi mi tak 3.3k a niby jest potrzebne 5-10k.Ty napisales ze 100W spokojnie wystarczy. SO What The Fuck?

I jeszcze jedno to mialo byc glowne zapytanie ale zapomnialem:) mianowicie Jaki/jakie nawozy sa najlepsze dla tej odmiany. Ja myslalem o samym plantonie K.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+