Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mam maly problem, kupilem ziemie uniwersalna ph 5,5-6,0. Teraz moje WW maja 6 tyg i zorientowalem sie ze ph ziemi jest na poziomie 7,0-7,5 (podlewalem woda z butelki, ktora miala za wysokie ph). Znalazlem informacje jak podwyzszyc ph czyli dilomit, skorupki od jajek itp ale co z obnizeniem ph?? Jakich srodkow zastosowac??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@up

Kupujesz gniazdo E27 odkręcasz taki pierdolnik od spodu potem bierzesz kabla z wtyczką na końcu odizolowujesz w środku dwa kabelki i nie ma znaczenia jak przykrecasz je do gniazda (odkrecasz takie srobeczki i tam : ))

Jest jakis seedbank gdzie wysyłają jedno nasionko i jest low ryder autoflo? Czy moze wrzucic do doniczki 1-1,5 l whiterussiana, z treningiem? Wejdzie?? czy zzolknie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

BOB MARLEY, wentylator jest po to by z boxa nie zrobił się piekarnik, więc jeśli box jest włączony to wentylator także musi być włączony. A co do dostarczania co2 to matce naturze raczej nie trzeba pomagać ;p dyfuzja :joint: byle by pomieszczenie było w miare regularnie wietrzone, lub żebyś tam siedział i produkował co2 własnym ciałem :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+