Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

Jasne masz rację, źle napisałem to co miałem do przekazania :) /Edit dzięki za zwrócenie uwagi.

Chodziło mi o głębokość boxa, wchodzą na styk.

Zależy też czy są to wymiary zewnątrz boxa czy wewnątrz.

Kilka cm wolne od doniczek zawsze się przyda na drobne przedmioty zwłaszcza gdy wentylacja jest na plecach boxa.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No tak ale jak wcisnę te 6 na styk to właśnie nie będę mieć miejsca na kontrole wilgotności, no i tez rośliny będą strasznie ściśnięte 0 miejsca po bokach, jak oglądałem pamiętniki to nawet zapas 10cm po każdej stronie dla WW był dość małym zapasem.

W każdym bądź razie dzięki panowie za pomoc ale chyba jednak będę zmuszone te AF dać, z pewnych przyczyn najwcześniej w połowie września bym je dał pod lampę do grudnia wtedy będę mieć niecałe dwa i pól miesiąca a jeszcze suszenie jakiś tydzień no i curring. najwyżej przez te dwa miesiące sobie odpuszczę TV i przesiądę się na laptopa żeby jakoś rachunki wyrównać :D

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A może lepszą opcją jest zrobienie tego na jakiś innych żarówkach? Nie chce wydawać kasę na lampy, a prąd może sobie ciągnąć bo nie ja płace

hps - kupisz raz i zwróci Ci się juz po pierwszej uprawie. od 150W w gore polecam kupic, to jest najbardziej wydajne zródło światła.

Siemano trzeba scinac calą roślinke czy mozna tylko topy??

zwykle scina sie całą rośline i wiesza obraną z liści do wysuszenia.

Jak zetniesz topy ( i masz jakąś normalną odmianę nie automatyczna) to mozesz reweg zrobić. Znowu świtało na 24/0 albo zbliżone i bedzie wegowała ponownie. Tylko trzeba zostawic naniej pare małych topków i lisci na początek

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dobrze jakbyś tam miał mix barwy cool white oraz 2700. jak juz masz miec 3 zarówki to lepiej 2 x 2700k i jedna cool white

a tak w ogole to pomyśl nad jakaś sodówka 100 albo 150W , zwraca sie po pierwszym razie i jest duzo bardziej wydajna niz swietlówki.

nasiona polecam trawka.org/seedbank

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+