Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 400w | 6x Think Different | mój pierwszy raz


wujaszek

Recommended Posts

Hej, wybaczcie mi nieobecność, ale cholerna korona dopadła i mnie. Musiałem się hospitalizować, przez co rośliny wpadły w ręce znajomego, który się nimi przez ostatni miesiąc opiekował. Panny wyrosły pięknie, aczkolwiek chyba brakuje im potasu. Panienki zaczęły właśnie swój dziewiąty tydzień, a podręcznikowo żyją 10-11. No i mam dylemat, bo wyczytałem, żeby przez ostatnie dwa tygodnie nie karmić ich niczym innym tylko czystą wodą. Nawozów żadnych nie mam (została mi końcówka topmaxa, który starczy może na dwa następne podlania), kolejnych plantacji chyba nie planuję w najbliższym czasie (na użytek własny, a nie chcę przepalić sobie resztek mózgu), po prostu liczę, że na długo mi tego wystarczy tych kwiatków. 🥰 Co sądzicie, growerzy? Jechać po całą butlę nawozu, która się potem zmarnuje? Może w jakiejś aptece coś dostanę? 

P.S.

Zapomniałem, kolega przy podlewaniu miał końcówkę nawozu i stwierdził, że już wykorzysta cały do końca i zamiast 6ml do 1.5l wody dał 8ml, po tym listki przy-topowe zżółkły. Kazałem mu przepłukać rośliny, więc następne podlanie zrobił czystą wodą, ale efekt pozostał. Teraz podlewam wodą 1.5l z dodatkiem 6ml topmaxa od biobizza.

P.S.2

Kolega pod moją nieobecność zabawił się w barbera, po czym rośliny przestały rosnąć... Najwyższa zatrzymała się na 72cm. 😨

W dniu 12.11.2020 o 10:03, zgREDex napisał:

Siema..masz analogowy miernik tak? Ja mam ten sam problem , nic nie pokazuje tylko 7 hahahah..ale wydaje mi się ze albo prubka źle zrobiona albo to zwykły szajs..

Ps. Zrob dziury w doniczkach..więcej zrobisz lepiej będzie. Korzeń będzie lepiej napowietrzony,jak przelejesz to nie ma tragedii bo ziemia wypuści nadmiar,szybciej tez obsycha gleba co da ci więcej podlan..

Siema, mam miernik analogowy. Właśnie tak myślałem, że tandeta, mierzyłem z dziesięć razy i za każdym razem to samo. Potem bałem się to w ziemię wsadzać, żeby nie trafić żadnego korzenia. A co do dziur, to szkoda, że nie wiedziałem o tym wcześniej. Jestem bliski ścinki i bałbym się uszkodzić korzeni, bo roślinki są już strasznie wielkie.

 

Klasycznie, fotki:

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

  • Like 1
  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+