Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED COB clu058 150W | Box 60x60 | AK47 / LSD / Bubblegum / Gorilla Glue - automaty


HanYs

Recommended Posts

Gdzie na miejscu mogę wyczarować tę sól? Apteka? Ma być jakaś specjalna czy po prostu czysta sól epsom?

Jutro lub pojutrze będę podlewał LSD więc zaryzykuję i dam jej trochę tego żarcia. 

W sumie ten zestaw pH perfect składa się z 3 osobnych nawozów i tak odpowiednio każdy ma proporcje N-P-K:

0-5-4 - "Bloom"

2-1-6 - "Grow"

5-0-1 - "Micro"

Może walnę mieszankę w proporcjach 3-2-1 (Bloom-Grow-Micro) tak jak producent podpowiada, że można zrobić żeby nie dostarczyć za dużo azotu którego chyba póki co za mało nie ma a dostarczyć więcej potasu i fosforu? Nie jestem pewny czy można lać tylko jeden z nich np. sam Grow? Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

32 minutes ago, HanYs said:

Gdzie na miejscu mogę wyczarować tę sól? Apteka? Ma być jakaś specjalna czy po prostu czysta sól epsom?

Jutro lub pojutrze będę podlewał LSD więc zaryzykuję i dam jej trochę tego żarcia. 

W sumie ten zestaw pH perfect składa się z 3 osobnych nawozów i tak odpowiednio każdy ma proporcje N-P-K:

0-5-4 - "Bloom"

2-1-6 - "Grow"

5-0-1 - "Micro"

Może walnę mieszankę w proporcjach 3-2-1 (Bloom-Grow-Micro) tak jak producent podpowiada, że można zrobić żeby nie dostarczyć za dużo azotu którego chyba póki co za mało nie ma a dostarczyć więcej potasu i fosforu? Nie jestem pewny czy można lać tylko jeden z nich np. sam Grow? Co myślicie?

Czysta sol epsom zobacz sklad Bo lubia jakiegos gowna czasem nawalic.

Apteka jakies sklepy kosmetyczne itd

Edytowane przez Virandell
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, bortek napisał:

Pg perfect od AN jest ok ale z woda RO przerabialem te nawozy wszystkie. Bardzo dobre nawozy moim zdaniem

wodą RO? Nie mogę rozszyfrować skrótu 🙄

Myślisz, że można je lać osobno? Np. sam Grow bez pozostałych? Niby leje się je razem po kolei bo regulują pH (działa bardzo dobrze swoją drogą, zawsze jest na koncu 6,5, chociaż i tak obniżam jeszcze do 6), ale czy coś się stanie jak dam tylko jeden?

 

Na dobrą sprawę to wg. wszystkich obrazków, wytycznych, poradników i innych bzdetów to może brakować jeszcze Cynku (nowo wyrastające liście są bardzo wąziutkie z żółtymi końcówkami) i wydaje mi się, że żelaza. Ziemia na której jadę to Plagron Lightmix, więc każdy niedobór chyba jest możliwy. Żebym to ja wiedział wcześniej, żeby wziąć coś lepiej nowożonego...

Edytowane przez HanYs
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kto umie ten sie bawi.

Dostałem dzisiaj tę sól i zobaczymy, roztwór robię 3g/L, jedyna dawka jaką znalazłem w internetach. Będzie ok?

Zamówiłem też Canna Mono Trace Mix który zawiera wszystkie te wapnie, żelaza, magnezy i inne, będę później lał trochu zapobiegawczo.

Atami Bloombastic mam lać dodatkowo oprócz pozostałych czy zamiast?

W drodze jest jeszcze Bud Candy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+