Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150W | Quick One, Diesel, Royal Kush


Recommended Posts

Co 3-4 dni bo dosyć szybko piją a małe donice są. Eh sam teraz pluje sobie w brodę za błędy z początku - następnym razem już tego nie zrobię, wszystko musi być cacy ;) póki co walczę z tymi zasrańcami. Wydaje mi się że jakby kwitnięcie stanęło w miejscu, nie widzę postępów od kilku dni w puchnięciu topów ale mogę się mylić, zbyt często zaglądam przed dziurkę ;p

 

UP na dzień 26.05!

 

Box: DSII 60x60x150, HPS 150W, wentylacja komputerowa 180m3 + mieszający, 

Krzaczki: RQS Diesel Automatic (52dni), RQS Royal Kush (50dni), RQS Quick One (52dni) i RQS Royal Herer (25dni)

Ziemia: uniwersalna dobrej jakości/styropian + BioBizz TryPack, 

Fotoperiod: 18/6

Warunki w dzień: wilgotność ok.30-40%, temperatura ok 26-28*C

Warunki w nocy: wilgotność ok. 40-50%, temperatura 21-22*C

 

Box 26.05

 
Standardowo docięte martwe i umierające liście, walka z przędziorkami póki co wygrana, ilość samych robali jak i jajek spadła po opryskach i płukaniu, dziś lekko poprawione, box zdezynfekowany i zrobiona lekka reorganizacja. Za tydzień dopiero dorobię się porządnej lupy czy mini mikroskopu więc póki co żadnych konkretów co do trichomów aczkolwiek zapachy piękne tylko Diesel póki co jakoś dziwnie ;)
Za jakość zdjęć też przepraszam bo dziś cykane telefonem. Jutro podlewanko.

 

RQS Royal Kush (50dni)

kush 26.05

kush Top main 26.05

kush Top 26.05

kush Top 2 26.05

 

RQS Diesel Automatic (52dni)

diesel 26.05

dieseltop 26.05

 

RQS Quick One (52dni)

quick 26.05

quick Top 2 26.05

quick Top 26.05

 

RQS Royal Herer (25dni)

herer  26.05

herer Top 26.05

 

To tyle, heja!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam nadzieję ;p ale zdaje sobie sprawę, że dużo rzeczy popsułem (gleba, donice, nawożenie) więc następny grow, jak tylko skończę z tym  ;), będzie już na porządnie.

W przyszłym tygodniu wyszarpię mikroskop to będę wiedział co w topach piszczy, pewnie jeszcze ze 2 tygodnie co najmniej :/

a dziś sytuacja mniej więcej wygląda następująco:

 

C360 2015 05 29 18 00 57 509

C360 2015 05 29 17 58 30 850

C360 2015 05 28 13 26 41 890

C360 2015 05 28 13 26 33 495

 

Wybaczcie za zdjęcia pod HPS'em.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No smaki (za przeproszeniem ;) ) już mam kosmiczne, szczególnie na Kush'a bo pięknie wygląda i Quick'a bo bajecznie pachnie   :homer:.

Mam nadzieję że po dzisiejszym podlaniu (z większą dawką niż zwyklę bo wydaje mi się że Diesel ma małe niedobory) dostaną jakiegoś kopa w puchnięciu bo nie widzę od dłuższego czasu żadnych zmian. Temperaturę w miarę opanowałem bo zamiast szyby zamontowałem słoik w formie można powiedzieć klosza i jako tako daje radę, krytycznie 28*C.

 

Za tydzień wycieczka do Amsterdamu i jakiegoś growshop'u po nasiona i resztę sprzętu do następnego grow'a (Bio Tabs'y w końcu i Air Pot'y) bo mam dosyć niepowodzeń  :zen: a w planach 6 sztuk w 6l donicach - wstępnie myślałem o 3x RQS Royal Haze Auto i 3x Nortern Light Auto bo jestem przyzwyczajony do raczej mocnego palenia, dlatego szukam czegoś 17% THC+  i mniej więcej podobnych wzrostach i czasie kwitnienia a do RQS jakoś mam sympatię choć niczego innego nie próbowałem. Może ma ktoś jakieś godne polecenia odmiany danych seedbank'ów o dość wysokiej mocy i zadowalającym plonie?

Wszystko zależy od uprawy - wiem - ale chętnie wysłuchałbym sprawdzonych w praktyce opinii ;)

 

Heja!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+