Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150W | Quick One, Diesel, Royal Kush


Recommended Posts

Mam namiot 60x60x150 - do następnej uprawy chciałem zamontować cool tube żeby poprawić sytuacje z temperaturą a do tego chciałem zamontować Air Pot'y 6l które mają po 28cm wysokosci, minus lampa zostaje jakiś metr wysokości - wiem, że początkowo będą się cisnąć jak teraz, ale później (flo) krzaczki wg. mnie się przerzedzają i już będzie luz, z lampą nisko nad szczytami powinno być dobrze. Tylko nie wiem czy mając metr dostępnej wysokości bawić się z pełno sezonowymi czy też lepiej wybrać automaty które w większości przypadków wysokość mają mniej więcej podobną uwarunkowaną genetycznie? Summa summarum w żadnym wypadku nie robię tego komercyjnie, chciałbym mieć po prostu po kolejnej uprawie (domniemanych 6 krzakach) wystarczające zapasy do czasu następnej ścinki (mniej więcej kolejne 3 miesiące). Moim celem przy 6 krzaczkach jest 150g suszu, najlepiej bez jakichkolwiek treningów. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W tym wypadku chciałem nawilżacz umieścić obok wlotu powietrza na zewnątrz box'a. Aczkolwiek teraz wyczytałem że całkowita średnica 6l Air Pot'a to 23,5 cm a nie rzeczone 20 więc 6 nie wejdzie. Pozostała opcja 5 Air Pot'ów bądź 6 kwadratowych 20x20.

Totalnie nie mam pomysłu  :mur: Logika podpowiada że 6 kwadratowych da większy plon niż 5 Air Pot'ów ale jak to się ma w praktyce?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No własnie miałem podobny plan, a coby jednak teraz zapodać jeszcze automaty ( pełnego box'a ) a potem  zrobię pełno sezonowe ( też pełny box ) właśnie żeby mieć porównanie.

Wierzę że uda mi się wyciągnąć 150g suszu z 5 automatów w Air Pot'ach na Bio Tabs'ach ;D

 

@edit późnym wieczorem : 58 dni(Quick One i Diesel), 56 dni(Kush) i 31 dni(Herer)

 

Mikroskop zamówiony choć myślę że Kush'a niedługo spotka kosa.

gallery_42671_1115_774477.jpg

Diesel choć kwitnie ładnie złapał jakieś dziwne choróbsko lub jakieś niedobory.

gallery_42671_1115_1895197.jpg

gallery_42671_1115_762114.jpg

Nie są to tylko górne liście ale i wśród dolnych czy środkowych też się zdarza, to nie wypalenia od kropel wody.

SAM 0238

SAM 0237

SAM 0234

Gdzieniegdzie widać drobinki kurzu - walczymy z tym ile się da, przecieramy listki, porządnie przedmuchujemy i zamontowałem filtr rajstopy ale na następny grow buduję filtr cząsteczek.

Duże fotki coby lepiej widać było ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+