Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

maq0000

Completed growlog
 • Content Count

  388
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

871 profile views
 1. Witam, Panie nie kupuj już tego batmixa. Lepszy już jest Royal mix. Na tej ziemi mogą dostać chlorozy od P K na samym początku. Royal ma lepszy skład i też na 6 tyg.
 2. Kolor to nie wszystko, przy braku magnezu żyłki na liściach zostają zielone a końcówki liści wyginają się w dół. Jeszcze pojawiają się rdzawe skupiska plam. Tu takowych nie widać. Pozdrawiam.
 3. Witam. Pytanie ile godzin świeci światło? Jasny kolor liści to brak azotu. Roślina zabiera składniki do kwiatów, toczy walkę o produkcje. Pod koniec uprawy górne liście (wiatraki) nabierają często innej barwy. Patrzą na ostatnie zdjęcia, szyty pąków jeszcze się rozwijają. Nie bój się skrecac czas światła, imituj warunki pogody. Dasz jej tym do zrozumienia, że kończy się czas pamiętaj też o enzymach to katalizator metabolizmu rośliny. Powodzenia z fartem.
 4. Scooby- Kranówka zawiera chlor, który zabija pożyteczne grzyby w glebie. Woda sklepowa jest dobrym rozwiązaniem bo ma minerały, które naturalnie rośliny też potrzebują. Patrząc na te liście na 50% jest im bak mico.
 5. Scooby- to prawda roślinki potrafią wytrzymać większe temperatury do 31 C. Jednak poszukaj informacji od źródła. Na świecie Poziom Co2 jest niszy niż w dawnych czasach. Przekłada się to na ich nie pełne możliwości rozwojowe. Kiedy roślina ma większy dostęp do Co2 po prostu szybciej i znacznie lepiej się rozwija. Wspominali o tym nawet w Soft secret 3/2016. Pozdrawiam.
 6. Doberek. wygląda wszystko cacy Polecam jeszcze wrzucić coś co produkuje Co2. W powietrzu jest go na poziomie dostatecznym, a w boxie szybko się obniża na mizerny poziom. Ten niewidzialny sprzymierzeniec potrafi wiele 900 ppm to ok. 40-50% szybszy wzrost.
 7. Siemanko mała relacja w toku AK i chemdog zostały ścięte w 70 dniu flow, trochę jeszcze mogły puchnąć ale musiałem zrobić miejsce w boksie Tymczasem skalpy Bubble bomb i WW klepie w czerep:) Pozdro
 8. Widać panienkom nic nie brakuje konopny raj Plantator- takie ringi w ogrodniczym mają?
 9. Witam oto co uzyskałem po 5 roślinkach to ok 92g suchego niezły wynik jak na dwie karłowate i skąpym plonem jakość good, chemdog i ak-47 dojrzywają jeszcze swoich ostatnich dni. Pozdro
 10. Jest jest jeszcze argument zużycia prądu oraz bezpieczeństwo Mimo to zauważalnie trochę pod LED się ociągają , ale to już chyba kwestia jakości panelu. Teorie Ciekawa odmianka, oby zachowała geny mazara z łatwością uprawy pozdro i z fartem
 11. Witam w dniu 63 flow skosiłem WW i Bublle bomby. niestety WW dało najmniej ok. 20g mokrego. w następny tyg skoszę ak i chemdoga Nie miałem wagi więc nie wiem ile wyszło mokrego, ale miskę trochę zapełniło Wniosek z GL jak narazie taki że mogłem częściej stosować orgatrex jako uzupełnienie diety w minerały, widać było po trzech krzaczorach że braki odbiły się na nieregularnym wzroście, mniejszym plonie i słabszej absorpcji wody trochę lekcji wyciągniętych więc następnym razem może będzie lepiej Pozdro.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+