Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl meganasiona.pl

beginer

Completed growlog
 • Content Count

  649
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

beginer last won the day on September 11 2014

beginer had the most liked content!

Community Reputation

11

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,424 profile views
 1. Panie i Panowie, prośba jest bardzo poważna. Czy któryś z Was miał kontakt z tą chorobą i orientuje się czy konopie w tym przypadku są pomocne. Bez względu na postać. Może którychś/aś ma kontakt do lekarza który zna temat i mógłby choć radą wspomóc. Chorych jest 100 procent rodziny od strony matki łącznie ze mną, bratem i naszymi dziećmi więc bardzo proszę o profesjonalne podejście. Będę wdzięczny za każdą pomoc. Dzięki. http://www.huntington.pl/choroba/ci/objawy
 2. No i nastał piękny koniec. Z pierwszej WW/BB sciętej ponad tydzień temu zostało mi 15 gietów. Dodam tylko że odwiedziło mnie kilku Indian w międzyczasie i wypaliliśmy mnogą ilość fajek pokoju. Wczoraj sciąłem ostatnie dwa krzaki WW/BB które łącznie dały 572 gięty mokrego oraz Mobby Dick który dał 65 mokrego. Dodając doi tego pierwszą WW/BB dały łącznie ok 800 gram mokrego zioła. Sądzę że WW/BB wyszedł perfekcyjne. Temat uważam za zakończony i proszę o przeniesienie w odpowiednie miejsce.
 3. Dzięki Panowie. W piątek będę ważył dwie ostatnie więc mniej więcej się okaże ile mogłą dać plonu ale wyszło 3/4 lit. słoika gotowego produktu. tak czy owak jestem bardzo haapy
 4. Witam serdecznie po przerwie. Wszystko w boksie idzie tak jak powinno. Kwiatki ładnie dojrzewają, zrobiły się twarde, zbite a zapach kwaszonki powoli ustępuje. Trichomy według mojej opinii są już białę. Dzis mija 5 dzień jak sciąłem jedną roślinę i suszy się w pralni. Zarówno wyglą, moc jaki i zapach mi odpowiadały a dwie pozostałę zetnę w piątek. Moby Dick zostaje do 12. Nie mam wagi więc trudno mi ocenić ile suszu wyjdzie ale na piątek postaram się ogarnąć to podam w przybliżeniu. Reszta na foto.
 5. Witam po swiątecznej przerwie. Rosliny rosną bardzo ładnie, wzrost się zatrzymał na dobre ii nabierają masy. Zapach w nocy jest znośny, za to w dzień wali kiszonką że chej, topy robią się naprawdę zbite i twarde. Mobby Dickowi zostawiłem cztery odrosty i nawet daje radę. Temp w dzień 33 i wilgot ok30 w nocy temp 22 i wil 50. Do scinki zostały trzy tygodnie więc dostały 7 L roztworu PK13/14 i Bio flores. Przez półtora tygodnia będą jeszcze dostawały pożywkę naprzemiennie z wodą a ostatnię półtora już tylko woda. Aha fotoperiod systematycznie zmniejszałem i teraz swiecą 10/14 a w ostatnim tygodniu będzie 9/15 Pozdro.
 6. Dzięki za dobre słowo. Zostało im jeszcze trochę czasu więc myślę że naprawdę będą kozaki
 7. Zawsze staram się podlewać tak aby wyleciało dołem. Ja go nie płukałem ale nie pamiętam już kiedy zacząłem lać nawóz. Napewno zaczynałęm od połowy dawki. Rośliny rosną mocne,silne i zdrowe. Leję im teraz 7 litrów pożywki co drugi dzień na zmianę z czystą wodą. Puchną i przybierają na masie. Wygląda to bardzo łądnie ale puki co wali kiszonką.
 8. Szczerze mówąc to nie mam pojęcia. Na żywo nie zauważyłem niczego dziwnego. Może być tak jak [pisze Pandafriend
 9. Witam ponownie, czas na upa. Dzisiaj 29 dzień kwtitnienia i 68 dzień zycia. Do ścinki zostało 6 tygodni tzn do czasu kiedy będę musiał je ściąć. Mam nadzieję że dadzą radę. Temp w dzień 33 i wilgot.32 procent a w nocy 22 i 51.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+