Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150W | Quick One, Diesel, Royal Kush


Recommended Posts

Uhm wybacz, gdzieś mi zjadło wczoraj  :( już poprawione.

Dziś mają 59 dni (Quick One i Diesel), 57 dni (Kush) i 32 dni (Herer). Podlane samą wodą jak kazali, wypiły solidnie. Obszerniejsze zdjęcia i up koło soboty przy podlewaniu jak coś się zmieni, bo póki co nic się nie dzieje. Herer rozwija się całkiem normalnie, pojutrze zdjęcia spod mikroskopu. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja leje biobizem na flo, cała nakretka na 2l flache i na razie bez przenawozenia (3ci tydzien leci odkad karmie z kazdym podlaniem) do tego top max dla lepszego poboru skladnikow (woda z cukrem niedlugo wjedzie)

co do przenawozenia nic specjalnie nie zauwazylem. dolne liscie faktycznie zdychaja ale poki mi topy puchną v0v

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Po dłuższej przerwie mała aktualizacja choć zainteresowanie znikome ;)

Kush ścięty, mokrego wyszło 79g więc nie za dużo ale trichomki robiły się bursztynowe więc na smaczek będzie. Cała reszta od ponad tygodnia nie podlewana po flushu, nadal mokro więc czekam aż podeschną. Herer rośnie dobrze, ładnie wygląda choć znów coś go zaczyna zżerać od dołu, Diesel wygląda dosyć marnie, zasrany kurz czy inny nalot mnie dobija, już dwa razy krzaki zlane wodą i wysuszone pod wentylatorem ale topki ma w miarę ładnie popuchnięte, znacznie bardziej niż ścięty Kush. Quick podobnie do Diesla, wybaczcie za brak lepszych jego zdjęć, strasznie chybotliwy sie zrobił bo topki ciężkie. Wrzucna cool tuba bo się lekko gotowały ale muszę ją skrócić bo ma 49cm i raczej za duża bo mojego 60cm boxa. Sam już nie ogarniam co jest nie tak, komponenty na następny grow już są, w tym porządna ziemia i Bio Tabsy ale nadal nie wiem czy ich obecny stan to nie moja wina.

 

Diesel auto 67 dni

diesel

diesel3

diesel2

 

Quick One 67 dni

quick

 

Herer auto 40 dni

herer

herer3

herer2

Stresujące czasy dla mnie ostatnio, heja ;) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Herera podlewam lekko zmniejszonymi dawkami sugerowanymi, Diesel i Quick miały flusha czystą wodą i od tego czasu nie podlewane, jak podeschną podlewam na czysto, bez nawozów.

 

Herera zacząłem jakiś czas temu lekko 'prowadzić' sznurkiem, żeby topy były w ładnej koronie i są na ładnej równej wysokości, jak tylko kosa spotka Quicka i Diesla wtedy będzie miał elegancko dużo miejsca.

 

Jutro spróbuję postawić na nogi lepsiejszy aparat i zrobić porządne zdjęcia topów z jakąś rozmiarówką.

W piątek dojdzie paczka z 6x Cream Caramel Auto od Sweet Seeds i 1x Blue Chees Auto od Dinafem, miałem zamiar posadzić w 6.5 litrowych donicach 18x18x23. Gdybym sadził wszystkie 7 dało by radę zmieścić jeszcze nawilżacz który szybko zniknie bo przy 7 krzaczkach wilgotność będzie spora przy takiej małej powierzchni, jako że mam cool tubę lampa była by maksymalnie nisko więc maksimum światła ze 150W była by w nie pompowana (cool tuba fajna sprawa, ma taką temperaturę że można jej bez problemu dotknąć) aczkolwiek wszelakie rady i zalecenia mile widziane. 

 

Mam przygotowaną ziemię Plagrona Light-Mix z perlitem, do tego zestaw startowy Bio Tabsa i powinno być okej.

 

Z innej beczki - orientuje się ktoś czy można do balastu 150W podłączyć lampę 250W i czy ta będzie pracować wtedy z moca 150W z taką samą wydajnością świetlną jak dedykowana 150W? I czy lampa 250W jest dłuższa od 150W?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+