Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150W | Quick One, Diesel, Royal Kush


Recommended Posts

Mały UP przed weekendem bo wreszcie je wydobyłem z box'a ;)

 

Krzaczki: RQS Diesel (27 dni), RQS Royal Kush (25 dni) i RQS Quick One (27 dni - nadgania po złamaniu)

Fotoperiod: 18/6

Warunki w dzień: wilgotność ok. 80%, temperatura do 27.5*C

Warunki w nocy: wilgotność ok. 60%, temperatura 22.5*C

 

podlewane systematycznie - piją ładnie, za wyjątkiem quick'a którego donica wciąż ciężka więc nadal ma suszę.

 

Razem tworzą już ładny busz ;)

ALL POPRAWIONE

 

27 dniowy Diesel

DIESEL POPRAWIONE

DIESEL TOP POPRAWIONE

 

25 dniowy Kush

kush

KUSH TOP POPRAWIONE

 

 
27 dniowy Quick One - dochodzi do siebie, ale jakby przelany? Mam wrażenie że z dnia na dzień coraz z nim lepiej.

quick

QUICK TOP POPRAWIONE

QUICK BOTTOM POPRAWIONE

 

a małemu koledze wreszcie się udało, teraz będę kombinował żeby w gąszczu nie zginął ;] .

newone

 

Miłego weekndu ;)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Super, cieszą mnie miłe słowa zwłaszcza, że to mój pierwszy raz można powiedzieć ;)

 

Mam pytanie do bardziej doświadczonych i do tych obeznanych troszku z BioBizz'ami mianowicie:

jak to to dawkować w momencie kiedy sadziłem w dobrej jakości ziemi uniwersalnej o pH 6-6,5 ze składnikami odżywczymi na 8 tygodni?

Wedle tabelki którą znalazłem na forum dawkowanie jest ustawione dla dwóch typów ziemi BioBizz'a plus na stricte wytyczone okresy wzrostu, u mnie było to mega zaburzone.

Byłby ktoś w stanie pomóc mi to uśrednić i ustanowić harmonogram poprawnego nawożenia?

 

1

(Diesel'ek jakby delikatnie opadł po podlaniu, Kush'yk też ale wydaje mi się że to nic, na dole przygarnięty karzeł a po środku młodziutki Royal Herer )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Warunki w dzień: wilgotność ok. 80%, temperatura do 27.5*C

Warunki w nocy: wilgotność ok. 60%, temperatura 22.5*C

 

Takie pytanie. Jakim cudem masz i nie tylko Ty, większa wilgotność w dzień niż w nocy?? Jak ustawiacie wentylatory?? I ile ich jest? Jaka wilgotność w pomieszczeniu w którym stoi box?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Box stoi w łazience ( łazienka prostokąt bez okien, wywietrznik pasywny w suficie, drzwi na krótszej ścianie, przy drzwiach box - wlot powietrza od drzwi, kabina po przeciwnej stronie łazienki ) w nocy kiedy gaśnie światło gasł też nawilżacz, teraz włączam go sporadycznie ( rośliny już większe i utrzymuję ok. 60% ) kiedy mocno wywietrzę mieszkanie lub kiedy jest gorąco, wentylacja chodzi cały czas - komputerowe - wlot,wylot i mieszający 12x12cm ok. 50 CFM każdy - totalnie bez rewelacji. Na noc dodatkowo zostawiam drzwi do łazienki otwarte żeby zwiększyć dopływ świeżego powietrza. 

Wilgotność w mieszkaniu ok. 40-50% - zależy też od pogody i od natężenia gotowania ;) w łazience ok. 60%

 

UP.

 

Jednak też będę musiał coś pokombinować, bo wilgotność w nocy coraz większa, dziś 69% także jutro poprawa wentylacji a jak wszystkie zaczną kwitnąć to pochłaniacze ;)

Edytowane przez x1125
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema

Moim zdaniem powinieneś tylko te martwe liście usuwać a zdrowe zostawić. Po za tym masz automaty, które jak to mówią nie wybaczają błędów, więc po co chcesz je narażać na niepotrzebny stres? Nie wiem co wy wszyscy macie z tym obcinaniem liści? 

Zostaw roślinki w spokoju niech sobie rosną jak natura przykazała.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+