Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150W | Quick One, Diesel, Royal Kush


Recommended Posts

W sensie żeby dorzucić po jednym wlotowym i wylotowym ? Czy tylko dorzucić wylot ? Obecnie mam 120mm na wlot/wylot.

Jak wrzucę większą wentylację to już w ogóle wilgotności nie utrzymam. Ewentualnie myślałem żeby wrzucić płaski pojemnik o powierzchni box'a na dno ( krzaczki są jakby na 1 piętrze - stalowa kratownica 40cm od dna ). Fotki jak wrócę do domu, nawilżacz taki chiński aczkolwiek na tam małą powierzchnie powinien dawać radę, żona wyrzuciła go teraz na zewnątrz przed wlotowy zamiast w środku, zobaczymy czy to coś da bo na chłopski rozum w taki sposób nic nie będzie rozrzedzało powietrza w środku.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj
 

Mam nadal problem z podlewaniem - nawet kiedy podlewam co 3-4 dni ziema nigdy nie wysycha, nadal dosyć mokra - kiedy podlewam powinienem podlewać tak, żeby wylewało nadmiar do spodka ?

tak, po takim podlaniu minimum 3 dni bez podlewania :)

 

Nawozy najlepiej Biotabs ale już na nie za późno więc weź sobie teraz Biobizza. 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak więc krzaczory prezentują się następująco 

All

 

17 dniowy Diesel Automatic

diesel

 

17 dniowy Quick One - wcześniej złamany teraz nadgania

quickone

 

15 dniowy Royal Kush Automatic

kush

 

a tutaj z kolei rzeczony nawilżacz ( koszt +/- 9€ ) teraz wiem, że nie warto oszczędzać bo płaci się dwa razy ;)

nawilzacz

 

udało mi się popracować nad temperaturą - teraz po ochłodzenu jest 26.1*C ale wilgotność to nadal marne 59%.

Martwią mnie też lekko pozwijane liście Diesla - co dziwne u Kusha tego nie zaobserwowałem - możliwe że dwie różne odmiany lubią inną wilgotność i w momencie kiedy ta jest odpowiednia dla Kush'a dla Diesla jest już za mała czy to bardziej w stronę temperatury?

 

Tak się stało że przypadkiem można powiedzieć wykiełkował mi Royal Jack , co za tym idzie poleci razem Quick One'm do kwadratowych donic 7.1 L, powinien w miarę nadgonić pod HPS'em żeby później nie być blokowanym przez resztę.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Lampa ma 2000 K, 18000 Lm - przytrzymanie ręki pod lampą nad szczytami nie sprawia żadnego problemu do tego mieszający ładnie, chłodno powiewa. Cholerne nawilżacze tutaj mega drogie ;p teraz myślałem nad takim z następującymi parametrami : Tank contents : 4.2 l , Atomizer capacity : maximum 230 ml/h - bez porównania z obecnym jeśli chodzi o specyfikację aczkolwiek nadal analogowa regulacja.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+