Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150W | Quick One, Diesel, Royal Kush


Broda

Recommended Posts

Powitać ;)

 

Szybki, przed weekendowy UP. Folia alu i inne pochodne zamieniona na mylar, chiński nawilżacz wymieniony na niemiecki ;)

 

Wilgotność/temp: 70-80% , 24-27*C

Fotoperiod 20/4

 

razem

 

Diesel Automatic 20 dni

diesel

 

Quick One 20 dni - nadgania

quickone

 
Kush Automatic 18 dni

kush (2)

 
A tutaj listki Quick One'a z bliska, dzieje się coś niedobrego ?

quickone   liście

 

Royal Herer który miał dołączyć nadal kiełkuje, trza było zrobić precrushing, coś słabiutko mu idzie, czekamy nadal. Oby dał radę nadgonić  ;)

 

Miłego weekendu, heja !

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie dałem bo nie miałem go gdzie tu dostać dlatego zastępczo dostały styropian. Dziś będzie pierwsze podlewanie z nawozami BioBizz'a.

QO wygląda dziś znacznie lepiej, liście się podniosły - wydaje mi się że lekko go przelałem gdyż dostał tyle wody co inne ale z racji rozmiaru nie dał rady wszystkiego wypić -  na początku się złamał a potem ze złamania wykorzenił i został przesadzony do nowej donicy. 

Dziś przestawiam na 18/6 bo mam wrażenie że potrzeba im więcej odpoczynku od światła.

Dostałem wreszcie wczoraj tester pH , woda ma w granicach 7-8 pH - zobaczę jak ziemia po podlaniu. Skoro rośnie dobrze na kranówce odstanej zmieniać na sklepową mineralną czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemka.

 

Szybki UP ;)

 

Krzaczki: RQS Diesel (24 dni), RQS Royal Kush (22 dni) i RQS Quick One (24 dni - nadgania po złamaniu)

Fotoperiod: 18/6

Warunki w dzień: wilgotność ok. 80%, temperatura do 27.5*C

Warunki w nocy: wilgotność ok. 60%, temperatura 22.5*C

Techniczne: podlano 2x500ml z BioGrow'em Kush'a i Diesla (5 dni bez), Quick ma suszę od przesadzania.

                      Nawilżacz póki co w środku, potem ląduje na zewnątrz przy wlocie.

 

Krzaczorki razem:

razemHPS

razemGREEN

 

Diesel 24 dni

diesel

dieseltop

 

Kush 22 dni

kush

kushtop

 

Quick One 24 dni

quick

quicktop


 
Martwił mnie Quick trochę bo taki jakiś mizerny i mało rozkrzaczony ale znalazłem kilka fotek w necie i summa summarum to też takie karzełki były więc nie ma źle.
Mam nadzieję, że póki co wszystko jest ok. 
Zacząć już lać nawozy na kwitnienie czy jeszcze na to za wcześnie?
 
Heja!

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+