Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 1200W | Berry Bomb, Blue Cheese, Super Critical, Critical Kush


Recommended Posts

Korzystaj z kalkulatora canny http://www.canna-pl.com/growguide jeżeli chodzi o ilości

pk podawałeś za wcześnie, info producenta: 

 

Instrukcja stosowania

 
Przed użyciem proszę porządnie wstrząsnąć butelką
Proszę jeden raz, na 3 tygodnie przed zbiorami, dodać PK 13/14 do kompleksowego zbiornika w następującym stężeniu
Proszę rozpuścić 15 ml koncentratu w 10 litrach wody (1:666). Tę mieszankę proszę dodawać do substancji odżywczych przez 3 – 6 dni

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Korzystaj z kalkulatora canny http://www.canna-pl.com/growguide jeżeli chodzi o ilości

pk podawałeś za wcześnie, info producenta: 

 

a boost zaczac dodawac pelne dawki ostatnie 3 tyg zaraz po pk :)

sorry za glupie pytania ale zawsze w tym momecie mam problem 

dzieki sliczne za rady i wskazowki pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Instrukcja stosowania

 
Przed użyciem proszę porządnie wstrząsnąć butelką
Dawkowanie:
Substancję odżywczą proszę podawać w roztworze mniej więcej 1:500 (20 ml na 10 l wody) od momentu, kiedy roślina zacznie się rozwijać. Aby uzyskać ekstra działanie proszę rozrzedzić 1:250 (40 ml na 10 l wody)
Proszę nie używać w połączeniu z produktami zawierającymi nadtlenek wodoru (H2O2)
Proszę zużyć przygotowany roztwór w ciągu 7 dni
CANNABOOST może być aplikowany manualnie, przez nawadnianie kropelkowe, czy wchłaniany przez liście.

Podlewaj od momentu kiedy zaczną się topki formować czyli już możesz. Możesz spryskiwać rośliny ale pamiętaj by nie zostawiać większych kropel na liściach.

 

Obowiązkowa lektura na temat wszystkich nawozów co stosujesz: http://www.canna-pl.com/terra

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

postanowilem zaczekac z tym berrybomb i dodam im wszystkim pk za tydzien 

40ml pk na 25 litrow wody bez zadnych nawozow podleje raz i nastepne podlanie dodam wszystkie nawozy jak wczesniej i tak planuje jechac do konca  mam zamiar tylko podniesc boost do  100ml na 25l wody tez do konca dodam 2 dni wczesniej fotki przed podaniem pk. jezeli ktos ma jakies zastrzezenia lub rady pisac smialo wszystko zostanie przemyslane a w wiekszosci przypadkow zastosowane  :) pozdrawiam i dzieki wielkie za pomoc z farcikiem :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Boosta pryskaj na kwiaty :) a na następny grow użyj nawozów biotabs, po kolejnych zbiorach mi podziękujesz :)

niie mam dostepu do kwiatkow zebym mogl pryskac codziennie lub kilka razy dziennie wszystko musi isc do ziemi :)

a co to za nawozy bio tabs jeszcze jednych nie ogarnolem a ty mi juz drogie proponujesz pewnie jeszcze bardziej skaplikowane ja juz na te wydaje majatek :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+