Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 1200W | Berry Bomb, Blue Cheese, Super Critical, Critical Kush


Recommended Posts

sorry ze takiej kiepskiej jakosci zdiecia ale postram sie o lepsze zdiecia na przyszlosc 

a narazie mam pytanko odnosnie podlewania teraz widac ze 1 literka na 3 dni juz nie wystarcza wiec bede dodawal 2l na sztuke :) dalej  co 3 dni teraz pytanko  co myslicie o takiej rozpisce canna terra flores 155ml ryzotonik 15ml cannazym 60ml boost 50-100ml mysle dodawac nawozy co drogie podlanie przez 2-3 tyg az bedo gotowe do pk13-14 

jak ktos ma jakiez rady lub pomysly pisac wszystko zostanie przemyslane i wykozystane :)

pozdrawiam i z farcikiem 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jako że lecisz na nawozach Canna powinieneś znać te strony, radzę poczytać wskazówki dotyczące pk i boosta. 

Canna Terra

Kalkulator substancji odżywczych

Stosuj się do zaleceń producenta, jak nadal nie będziesz pewny pisz śmiało :)

dzieki sliczne za pomoc 

ja juz uzywam tego kalkulatora na kwitnienie i nie wiem co wczesniej bylo nie tak tylko 4 tdzien zmieniam i  dodaje pk13/14 tylko raz samego bez zadnych odzyweki przechodze do tygodnia 5 i tak lece do konca palenie calkiem nie zle ale ilosc lipa z 2x600w i takiej przestrzeni powinno byc troszki wiecej nie wiem co juz robie nie tak dzis nawet kupilem nowy ph miter i plyn do kalibracji zobaczymy co teraz z tego wyjdzie postaram sie o lepsze zdiecia i prosze o pomoc i czymanie mojego gl na oku :)

dzieki sliczne 

pozdrawiam i z farcikiem 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 dzien flo 

podlane po 2l na sztuke ladnie zaczynaja robic  kwiatki  mam  nadzieje ze jeszcze troszki nurosna bo strasznie maluchy z nich i wydaje mi sie zmow byc kaszan ale nie ma co zapeszac i do zeczy 

dodalem dzis nawozy canna terra flo 140ml /rizotonik 15ml/canazym 55ml/boost 100ml/ na 22l wody 

mam nadzieje ze beda efekty :)

sorry za kiepskie zdiecia ale znow zapomnialem kamery 

pozdrawiam i z farcikiem 

CAM00515 (Small)

CAM00514 (Small)

CAM00513 (Small)

CAM00512 (Small)

CAM00511 (Small)

CAM00510 (Small)

CAM00509 (Small)

CAM00508 (Small)

CAM00507 (Small)

CAM00506 (Small)

CAM00505 (Small)

CAM00488 (Small)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+